جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

چشمی درب دیجتال مدل JY7043

10 / 10
از 1 کاربر
کدکالا :
7043
تعداد :
0
تعداد فروخته شده :
0
قیمت :
450,000 تومان
تخفیف محصول :
0 تومان
مشخصات کلی

در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی دیگر افراد به چشمی های ساده ای که بر روی درب تعبیه می شوند اکتفا نکرده و سعی می کنند  همراه با تکنولوژی پیش رفته و از به روز ترین امکانات برای ایمنی منزل خود استفاده کنند .

جدیدترین چشمی درب که تا به امروز وارد بازار گردیده و از قابلیت ها و امکانات بهتر و بیش تر نسبت به دیگر چشمی های دیجیتال برخوردار است چشمی دیجیتال EXITEC می باشد .

این محصول از هر لحاظ نسبت به دیگر محصولاتی که به عنوان چشمی دیجیتال وارد بازار گریده است برتر بوده و توانسته جزو پرفروش ترین چشمی های دیجیتال قرار بگیرد . 

چشمی دیجیتال اکسی تک EXITEC مدل JY7043 دارای نمایشگر رنگی 4.3 اینچ با وضوح فوق العاده بالا میباشد . یکی از تمایز های این چشمی دیجیتال با نمونه های مشابه در بازار شفافیت و وضوح بالا در نمایشگر است . لازم به ذکر است که این چشمی دیجیتال مجهز به چراغ های مادون قرمز جهت دید در شب می باشد . حتی در زمانی که چراغ های ساختمان خاموش باشد چشمی دیجیتال شما فعال است و تصویری کامل و واضح به شما می دهد .چشمی دیجیتال درب JY7043 دارای یک میکرو اس دی 2 گیگابایت می باشد که اطلاعات مراجعین شما اعم از تصویر اشخاص ، ساعت و تاریخ مراجعه در آن ضبط و ذخیره میشود و می توانید به راحتی از اطلاعات آن خروج بگیرید . 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد چشمی دیجیتال EXITEC مدل JY7043 داشتن سنسور حرکتی میباشد . این ویژگی امکان ضبط و ذخیره عکس تمام افرادی که از طبقه شما عبور می کند را به شما می دهد به عنوان مثال سارق وارد طبقه شما شده و بی صدا به سمت درب واحد شما می آید و مشغول بررسی قفل و موقعیت ساختمان میشود در این مواقع اهمیت وجود سنسور حرکتی بیش از پیش خود را نشان میدهد . به محض ورود شخص و تشخیص کوچکترین حرکتی نمایشگر چشمی دیجیتال فعال می شود و یک عکس از موقعیت به همراه ساعت و تاریخ ذخیره می کند . همانطور که در عکس روبرو مشاهده می کنید این چشمی درب دیجیتال دارای شاسی زنگ می باشد . دید در شب !

داشتن چراغ های مادون قرمز امکان نمایش تصویر در تاریکی مطلق را برای شما فراهم میکند . دیگر نگران خاموش بودن چراغ های ساختمان نباشید چشمی دیجیتال EXSITEC حتی در تاریکی تصویر با وضوح و کیفیت بالا به شما نمایش می دهد .

چشمی دیجیتال JY7043 دارای منوی فارسی و کاربری بسیار ساده و در عین حال کارایی بالا می باشد .  
نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :