۸ ویژگی سخت افزاری که باعث بهبود گوشی های آیفون می شوند + جدید

0 88

۸ ویژگی سخت افزاری که باعث بهبود گوشی های آیفون می شوند + جدید

آیفون ها در درجه اول با دریچه گاز خنک می‌شوند. این بدان معناست که وقتی آیفون تلاش می‌کند گرما را از طریق شاسی‌(بدنه) خود دفع کند، عملکرد ضعیف‌تری را مشاهده خواهید کرد. وقتی گوشی به دمای بهینه رسید و گرمای اضافی از آن خارج شد، دستگاه به حالت عادی خود برمی‌گردد. در موارد نادر، آیفون شما ممکن است در هر بخشی که بوده متوقف شود یا حتی دستگاه را تا زمان خنک شدن خاموش نگه دارد.

همچنین، برخی از کاربران متوجه شده‌اند که صفحه‌نمایش گوشی‌های آیفون، برای کمک به فرآیند خنک‌سازی کم‌نور می‌شود، به‌ویژه زمانی که در حال اجرای بازی‌های سنگینی مانند Civilization VI و Genshin Impact بودند. برخلاف برخی از پرچمداران اندرویدی که بازی کردن با گوشی و خنک کردن آن را در اولویت قرار می‌دهند، آیفون‌ها از خنک‌کننده محفظه بخار برخوردار نیستند.

اپل می‌تواند راه بهتری را برای پخش گرما در اطراف دستگاه با یک خمیر حرارتی با کیفیت بالا بیابد یا نوعی خنک‌کننده محفظه بخار برای حفظ عملکرد آن هنگام انجام کارهای سنگین معرفی کند.

ما می‌دانیم که بسیاری از ویژگی‌های معرفی شده در این مقاله، قطعا هزینه ساخت آیفون را بالا می‌برند. با این حال، برخی از این موارد را می‌توان در یک آیفون رده بالاتر عرضه کرد تا کاربرانی که واقعا به این ویژگی‌ها نیاز دارند بتوانند آن‌ها را با قیمتی عالی دریافت کنند.

پیاده‌سازی این ویژگی‌ها، آیفون را جلوتر از رقبای خود قرار می‌دهد و آن را به عنوان گزینه‌ای بدیهی از نظر برتری سخت‌افزاری معرفی می‌کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.