۶۰۰ اپلیکیشن اختصاصی در روز اول برای ویژن پرو منتشر می‌شوند + جدید

0 6

۶۰۰ اپلیکیشن اختصاصی در روز اول برای ویژن پرو منتشر می‌شوند + جدید

اپل می‌گوید بیش‌از ۶۰۰ برنامه‌ی جدید مخصوص ویژن پرو در روز اول عرضه‌ی این محصول دردسترس خریداران قرار می‌گیرند و علاوه‌بر این دارندگان هدست مذکور می‌توانند از میلیون‌ها برنامه‌ی مخصوص آیپد اپل استفاده کنند.

طبق اعلام اپل، اپلیکیشن‌های جدید ویژن پرو رویکرد افراد را به همه‌چیز -از سرگرمی گرفته تا بهره‌وری- تغییر خواهند داد.

اپل خبر انتشار اپلیکیشن‌های اختصاصی ویژن پرو را در آستانه‌ی آغاز فروش این محصول اعلام کرد. در ادامه بخشی از بیانیه‌ی شرکت سازنده‌ی گوشی آیفون را می‌خوانیم: «بیش‌از ۶۰۰ اپلیکیشن و بازی برای بهره‌گرفتن از قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد و قدرتمند ویژن پرو از روز جمعه، ۲ فوریه (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) دردسترس خواهند بود.»

اپل در ادامه‌ی توضیحاتش گفت: «ویژن پرو فضای کاری بی‌نهایتی دراختیارتان قرار می‌دهد که برنامه‌ها در آن می‌توانند فراتر از صفحه‌نمایش‌های سنتی با ابعاد بسیار بزرگ‌تر و با رابط کاربری سه‌بعدی نمایش داده شوند و کاربران ازطریق چشم و حرکات دست و صدا با آن‌ها تعامل برقرار می‌کنند. تجربیات فراگیر در ویژن پرو می‌توانند هر اتاقی را به سینمای شخصی برای تماشای فیلم و سریال تبدیل کند. راهکارهای جدید برای همکاری روی پروژه‌ها، از دیگر قابلیت‌های این هدست است.»

اپل از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های توسعه‌دهندگان الهام گرفته‌ است. سوزان پرسکات، معاون توسعه‌دهندگان جهانی اپل، می‌گوید: «ویژن پرو درحال دریافت تصورات جامعه‌ی توسعه‌دهندگان در سرتاسر جهان است و ما از طیف وسیعی از تجربیات فراگیری که آن‌ها برای پلتفرم جدید ایجاد کرده‌اند، الهام گرفته‌ایم.»

کاربران از روز اول عرضه‌ی ویژن پرو درکنار بیش‌از ۶۰۰ برنامه‌ی اختصاصی، می‌توانند به بیش‌از یک میلیون اپلیکیشن سازگار با آیپد دسترسی داشته باشند و استفاده از آن‌ها را در پلتفرمی جذاب و جدید تجربه کنند. براساس ادعای اپل، این برنامه‌ها، روش تجربه‌ی سرگرمی‌، موسیقی و بازی‌ها را تغییر خواهند داد.

PGA TOUR Vision یکی از اپلیکیشن‌های اختصاصی ویژن پرو است. اسکات گاترمن، معاون ارشد عملیات دیجیتال در PGA TOUR، می‌گوید: «با ویژن پرو و قدرت محاسباتی این محصول، اپل ما را برای ارائه‌ی روشی نوآورانه و فراگیر به‌منظور تجربه‌ی گلف حرفه‌ای آماده می‌کند.»

اپل همچنین به برنامه‌ی NBA برای ویژن پرو اشاره کرده است که به طرفداران بسکتبال اجازه می‌دهد پنج مسابقه را به‌طور همزمان پخش و ازطرفی امتیازات و آمار بازی‌ها را مشاهده کنند.

کیسی بلویز، رئیس HBO، می‌گوید: «با برنامه‌ی HBO Max ویژن پرو، کاربران می‌توانند فضای خانه‌ی خود را با استفاده از محیط‌های Iron Throne Room تغییر دهند تا تجربه‌ای همه‌جانبه را احساس کنند. تزئینات پیچیده‌ی دوران تارگرین باعث می‌شود کاربران احساس کنند در اوج سلطنت خود و در دنیای غرب درحال تماشای برنامه‌های مکس هستند.»

قیمت هدست واقعیت مجازی اپل ویژن پرو ۳٬۵۰۰ دلار است و این محصول امروز به‌طور رسمی در آمریکا عرضه می‌شود. درمقام مقایسه، قیمت هدست واقعیت مجازی رقبا ازجمله کوئست پرو و کوئست ۳ به‌ترتیب ۱٬۲۰۰ دلار و ۵۵۰ دلار است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.