۳ مورد از شرکت‌های تولید انیمیشن در جهان از نگاه دیجی‌کالا + جدید

0 16

۳ مورد از شرکت‌های تولید انیمیشن در جهان از نگاه دیجی‌کالا + جدید

کمپانی پیکسار یکی از پیشرفته‌ترین کمپانی‌های انیمیشن سازی است که همیشه در تلاش برای پیشرفت در زمینه استفاده از تکنولوژی‌های مختلف است. کمپانی پیکسار از تکنولوژی رندرینگ برنده جوایز مختلف استفاده میکند تا مرزهای تولید انیمیشن را فراتر ببرد اما پیکسار همیشه این چنین نبوده.

پیکسار یک شرکت وابسته به کمپانی لوکاس‌فیلمز بوده که در صنعت گرافیک کامپیوتری فعالیت داشته. تا به امروز کمپانی پیکسار 24 انیمیشن را منتشر کرده که همگی دارای جذابیت‌ها و زیبایی‌های خاص خود هستند.

انیمیشن داستان اسباب بازی ساخت کمپانی پیکسار

انیمیشن داستان اسباب بازی در سال 1995 توسط این کمپانی منتشر شد که به یکی از بزرگ‌ترین انیمیشن‌های این کمپانی تبدیل شد. بعد از انتشار اولین قسمت از این انیمیشن، کمپانی پیکسار تصمیم به ساخت سه قسمت دیگر از این سری انیمیشن گرفت و در آغاز سال 2023 طرفداران خود را با خبر منتشر شدن قسمت پنجم این انیمیشن زیبا سوپرایز کرد!

کمپانی انیمیشن سازی دریم ورکس

استدیو انیمیشن سازی دریم ورکس در سال 1997 به عنوان یک کمپانی مستقل در صنعت انیمیشن سازی کار خود را آغاز کرد و با منتشر کردن انیمیشن شرک در سال 2004 خود را به رقیب بزرگی در دنیای انیمیشن سازی تبدیل کرد. در سال 2016 کمپانی ان‌بی‌سی یونیورسال با قیمت باورنکردنی 3.8$ میلیارد دلار کمپانی دریم ورکس را خریداری کرد و این کمپانی را به غولی در صنعت انیمیشن سازی تبدیل کرد.

کمپانی دریم ورکس سازنده اثار بسیار زیبایی است و یکی از رقیب‌های سرسخت دیزنی به حساب می‌آید. کمپانی دریم ورکس کار خود را با تولید آثار دو بعدی آغاز کرد و بعدها با به کارگیری تکنولوژی جدید پا به دنیای صنعت سه بعدی گذاشت.

انیمیشن شرک ساخت کمپانی دریم ورکس

ترکیب این انیمیشن زیبا با موسیقی مدرن و محیط خیره‌کننده این اثر را به یکی از به یادماندنی‌ترین انیمیشن‌ها تبدیل کرده که همه رده‌های سنی بی شک به این انیمیشن جذب می‌شوند!

همگی کمپانی‌های انیمیشن سازی جهان دارای اثرهای زیبا و خاطره انگیز هستند که ما را به دوران خوش کودکی خود می‌برند! در این مسابقه رقابتی این کمپانی‌ها، طرفداران انیمیشن بیشترین سود را می‌برند و میتوانند شاهد رشد این صنعت باشند. این مطلب لیستی از بهترین کمپانی‌‌های انیمیشن سازی و آثارهای خاطره‌انگیز آنها بود که با توجه به نکات مختلف در صنعت انیمیشن سازی سعی به معرفی کردن آنها را داشت. از همراهی شما با ما سپاس‌گزاریم!Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.