۱۷ سال درخشش؛ اپل بار دیگر «تحسین‌شده‌ترین شرکت دنیا» شد + جدید

0 9

۱۷ سال درخشش؛ اپل بار دیگر «تحسین‌شده‌ترین شرکت دنیا» شد + جدید

اپل بار دیگر به‌عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت در دنیا انتخاب شده است. در حالی که اپل توانست جایگاه اول را تصاحب کند، شرکت‌های مایکروسافت و آمازون، به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به دست آوردند.

این پنجمین سال متوالی است که اپل و مایکروسافت و آمازون، رتبه‌های اول تا سوم را تصاحب می‌کنند. نکته‌ی جالب این است که انویدیا (که پردازنده‌های گرافیکی آن بار سرور‌های هوش مصنوعی را در سراسر جهان به دوش می‌کشند) به رتبه‌ی دهم صعود کرد. این بالاترین رتبه‌ی تاریخ انویدیا است.

مجله‌ی فورچون رتبه‌بندی‌ شرکت‌ها را بر اساس ویژگی‌های کلیدی مانند نوآوری، کیفیت مدیریت، مسئولیت اجتماعی، استفاده از دارایی‌های شرکت، سلامت مالی، کیفیت محصولات، خدمات و رقابت جهانی انجام می‌دهد. با توجه به سطح رضایت بالای کاربران محصولات اپل به ویژه گوشی آیفون، داشتن چنین جایگاهی دور از ذهن نبود.

مقاله‌های مرتبط

فورچون مثل هر سال با همکاری کورن فری، شرکت‌ها را رتبه‌بندی کرد. کورن فری از ۳۷۲۰ مدیر اجرایی، مدیر و تحلیلگر اوراق بهادار خواست تا ۱۰ شرکتی را که بیشتر تحسین می‌کردند انتخاب کنند. آن‌ها از فهرستی متشکل از شرکت‌هایی که در نظرسنجی‌های سال گذشته جزو ۲۵ درصد برتر بودند، به علاوه شرکت‌هایی که جزو ۲۰ درصد برتر صنعت خود قرار گرفتند، انتخاب کردند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.