یوگرین سیستم‌های ذخیره‌سازی جدید تحت شبکه‌ خود را رونمایی کرد + جدید

0 11

یوگرین سیستم‌های ذخیره‌سازی جدید تحت شبکه‌ خود را رونمایی کرد + جدید

یوگرین که بیشتر با ادوات شارژ و لوازم جانبیش شناخته می‌شود، در نمایشگاه CES 2024 از همکاری جدیدش با اینتل برای عرضه‌ی نسل بعدی دستگاه‌های ذخیره‌ساز متصل به شبکه‌ی NASync خود خبر داد.

دستگاه‌های NASync یوگرین نوعی ذخیره‌ساز تحت شبکه هستند که برای کاربران خانگی یا تجاری طراحی شده‌اند و از پردازنده اینتل Core i5 برای نیرو بخشیدن به یک مرکز مدیریت داده‌ی مبتنی بر هوش مصنوعی بهره می‌برند. بدین ترتیب کاربران می‌توانند از طریق موبایل، لپ‌تاپ، تبلت و تلویزیون از راه دور داده‌ها را روی آن‌‌ها ذخیره کنند. یوگرین برای تسهیل استریم رسانه، با ارائه‌ی یک اپلیکیشن، دسترسی به داده‌ها را به صورت بی‌سیم نیز ممکن کرده است و قابلیت تشخیص عکس برای جستجوی تصاویر بر اساس متن را نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

سری NASync در مدل‌هایی با ۲ و ۴ اسلات برای مصارف خانگی و مدل‌هایی با ۶ و ۸ اسلات برای مصارف تجاری عرضه می‌شوند که حداکثر ۱۸۴ ترابایت ظرفیت ذخیره‌سازی و حداکثر ۳۲ گیگابایت رم DDR5 را ارائه می‌دهند. نصب درایو جدید نیز به لطف مکانیسم جدید کشیدن و فشردن آن‌ها بسیار آسان‌تر شده و نیاز به هیچ ابزار اضافه‌ای ندارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.