یوبی‌سافت به کپی‌کردن بازی کالاف دیوتی متهم شد + جدید

0 14

یوبی‌سافت به کپی‌کردن بازی کالاف دیوتی متهم شد + جدید

از Skull and Bones گرفته تا Beyond Good and Evil 2، یوبی‌سافت همیشه با بلاتکلیفی‌هایی برای عرضه‌ی بازی‌هایش دست و پنجه نرم کرده؛ اکنون به‌نظر می‌رسد که یکی دیگر از پروژه‌های این شرکت نیز دچار مشکلات مشابهی شده است.

عرضه‌ی بازی شوتر چندنفره‌ی XDefiant در ماه‌های اخیر چندین‌بار به‌تعویق افتاده؛ این درحالی است که یوبی‌سافت در اوایل سال جاری اعلام کرد که این بازی قبل از ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) عرضه خواهد شد. اکنون ماه مارس (اسفند و فروردین) رو به پایان است؛ بنابراین بعید به‌نظر می‌‌رسد که یوبی‌سافت بتواند این بازی را تا زمان موعد ارائه کند.

براساس گزارش تام هندرسون، روزنامه‌نگار رسانه‌ی اینسایدر گیمینگ، علت به‌تعویق‌ افتادن عرضه‌ی بازی XDefiant مشکلاتی است که مدیران یوبی‌سافت در مسیر توسعه‌ی این بازی و تبدیل کردن آن به یک نسخه‌ی کپی‌شده از کال آو دیوتی، با آن‌ها مواجه شده‌اند. هندرسون ادعا کرد که اعضای تیم توسعه‌ی یوبی‌سافت به‌دلیل عدم پیشرفت بازی، ناامیدند.

یک افشاگر ناشناس دیگر گفته است که علت اصلی تأخیر در عرضه‌ی بازی، تأکید مدیران ارشد بر تولید نسخه‌ای کاملاً مشابه کال آو دیوتی است. توسعه‌ی بازی XDefiant همچنان ادامه دارد و یک جلسه‌ی تست پخش بازی نیز اخیراً برگزار شد و جلسه‌ی دیگری نیز قرار است در اسرع وقت برگزار شود.

مارک روبین، از مدیران یوبی‌سافت، با انتشار پستی در شبکه‌ی اجتماعی ایکس گفت که عرضه‌ی بازی XDefiant به‌دلیل ایجاد قابلیت‌های جدید به تأخیر نیفتاده و اتهام تقلید از کال آو دیوتی کاملاً بی‌اساس است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.