گوشی تاشو شیائومی کار را برای سامسونگ سخت خواهد کرد + جدید

0 76

گوشی تاشو شیائومی کار را برای سامسونگ سخت خواهد کرد + جدید

شیائومی از سال ۲۰۲۱ سری گوشی های تاشو خود یعنی Mix fold را ارائه کرده است. حال در چند ماه گذشته شایعاتی در مورد گوشی تاشوی آینده‌ی این شرکت یعنی Mix Fold 3 می شنویم. شرکت چینی سازنده‌ی گوشی های هوشمند در نهایت پس مدت‌ها شایعه و گمانه‌زنی، وجود این دستگاه را تایید کرد و جزئیاتی را نیز از آن منتشر کرد.

شیائومی در شبکه اجتماعی Weibo و بعد در توییتر تأیید کرد که Mix Fold 3 در دست ساخت است و آن را در ماه آگوست(مرداد و شهریور) معرفی خواهد کرد. این شرکت اضافه کرد که این گوشی تاشو طراحی‌ای «باریک و سبک» خواهد داشت و در تأیید این مطلب نیز یک تصویر تبلیغاتی از این محصول منتشر کرد.

این برند همچنین چند جزئیات مرتبط با دوربین این دستگاه را نیز فاش کرد و تأیید کرد که Mix Fold 3 دارای چینش دوربین چهارگانه با برند لایکا، لنزهایی با شفافیت بالا و OIS پیشرفته خواهد بود. شیائومی در پست خود اضافه کرده است که یکی از دوربین های این دستگاه از نوع پریسکوپی خواهد بود.

آیا میکس فولد ۳ رقیبی برای گلکسی زد فولد ۵ خواهد بود؟

این اولین باری نیست که شاهد یک تلفن تاشو با طراحی نازک و دوربین پریسکوپی هستیم، گوشی تاشوی گوگل یعنی Pixel Fold نیز با این دو ویژگی عرضه شده است. با وجود این، این ویژگی ها در گلکسی زد فولد 5 که به تازگی معرفی شده است، وجود ندارند. بنابراین دیدن این دو ویژگی در گوشی تاشو شیائومی می‌تواند امتیاز مهمی برای این گوشی در برابر زد فولد ۵ محسوب شود و در مجاب کردن خریداران برای خرید آن نقش داشته باشد.

افشاگری با نام Digital Chat Station نیز به تازگی جزئیاتی از طراحی Mix Fold 3 منتشر کرده است. این افشا کننده ادعا می کند که تلفن تاشوی جدید شیائومی دارای قابلیت شارژ بی سیم خواهد بود و به کمک لولای جدید خود همانند زد فولد ۵ می‌توان از آن در حالت نیمه باز نیز استفاده کرد. Digital Chat Station همچنین ادعا می کنند که شیائومی در این گوش روی افزایش عملکرد، بهبود عمر باتری، افزایش کیفیت تصویربرداری و بهبود کیفیت صفحه نمایش تمرکز کرده است.

شیائومی هنوز خبری درمورد برنامه‌ی عرضه‌ی گوشی تاشو خود منتشر نکرده است بنابراین نمی‌توان با قطعیت اعلام کرد که آیا این گوشی در بازار‌های جهانی نیز عرضه خواهد شد یا نه، ولی با توجه به برنامه‌های پیشین این شرکت، می‌توان انتظار داشت که این دستگاه به احتمال زیاد تنها محدود به بازار کشور چین باشد.

به نظر شما آیا Mix fold 3 رقیبی برای گلکسی ZFold 5 خواهد بود؟Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.