گلکسی S24 اولترا سریع‌ترین گوشی دنیا است؟ + جدید

0 12

گلکسی S24 اولترا سریع‌ترین گوشی دنیا است؟ + جدید

آزمون گیک‌بنچ نشان می‌دهد که گلکسی S24 اولترا با به دست آوردن سرعت خواندن ترتیبی ۲٬۵۴۷ مگابایت‌بر‌ثانیه از رقیبش با سرعت خواندن ترتیبی ۱٬۴۵۰ مگابایت‌برثانیه پیشی می‌گیرد. بهترین گوشی سامسونگ با سرعت نوشتن ۴۴۲ مگابایت‌برثانیه برتری خود را نسبت به آیفون ۱۵ پرو مکس با سرعت نوشتن ۲۵۷ مگابایت‌برثانیه، حفظ می‌کند.

سامسونگ معمولا از حافظه‌ی فلش در گوشی‌های پرچمدار خود استفاده می‌کند که نتیجه‌ی آن سرعت بالاتر و تاخیر کمتر فضای دخیره‌سازی است. گلکسی S24 اولترا در بنچمارک یاد شده تاخیر کمتری نسبت به آیفون ۱۵ پرو مکس دارد.

داشتن تاخیر کم‌تر به این معنا است که با سرعت بالاتری می‌توان به اطلاعات ذخیره شده دسترسی پیدا کرد و درنتیجه سرعت اجرای برنامه‌ها روی گوشی افزایش می‌یابد؛ هرچند عوامل دیگری مثل قدرت پردازشی و سیستم‌عامل نیز در این موضوع دخیل هستند.

هر دو گوشی جزو بهترین گوشی های بازار هستند و با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. قیمت گوشی سامسونگ مدل گلکسی S24 اولترا ۱٬۲۹۹ دلار اعلام شده که از قیمت گوشی آیفون مدل ۱۵ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایتی و همچنین قیمت گوشی سامسونگ مدل گلکسی S23 اولترا ۱۰۰ دلار بیشتر است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.