گلکسی M44 سامسونگ رونمایی شد؛ میان‌رده ۲۰۲۳ با پردازنده ۲۰۲۰ + جدید

0 14

گلکسی M44 سامسونگ رونمایی شد؛ میان‌رده ۲۰۲۳ با پردازنده ۲۰۲۰ + جدید

سامسونگ گلکسی M44 را به‌طور رسمی در کره‌ی جنوبی معرفی کرد که البته نام این دستگاه در بازار مذکور گلکسی Jump 3 است. گوشی سامسونگ از شماره مدل SM-M446KZKAKTC بهره می‌برد که بخش M44 نشان از نام بین‌المللی این دستگاه دارد.

طراحی گلکسی M44 همان چیزی است که از میان‌رده‌های سامسونگ در اواخر سال ۲۰۲۳ انتظار دارید. سه دوربین در قاب پشتی دستگاه قرار دارد که کنار آن‌ها فلش LED هم دیده می‌شود. دوربین سلفی در بریدگی قطره‌ای شکل بالای نمایشگر دستگاه قرار دارد و حاشیه‌های صفحه‌نمایش با در نظر گرفتن استانداردهای امروزی نسبتاً زیاد است.

با توجه به اطلاعات سایت سامسونگ، قلب تپنده‌ی گلکسی M44، پردازنده‌ اسنپدراگون ۸۸۸ است که سال ۲۰۲۰ معرفی شد. به‌ نظر می‌رسد این شرکت برای خالی کردن انبارهای خود تصمیم گرفته از تراشه‌ی مذکور در میان‌رده‌ی ۲۰۲۳ خود استفاده کند.

اگرچه سه سال از عمر اسنپدراگون ۸۸۸ می‌گذرد، برای افرادی که از پردازنده‌های اگزینوس دل خوشی ندارند، خبر بسیار خوبی است که گلکسی M44 با تراشه‌ی ساخت کوالکام عرضه می‌شود. این سیستم-روی-چیپ در زمان خود رده‌بالاترین پردازنده‌ی دنیای اندروید بوده و انتظار می‌رود همچنان عملکرد خوبی ارائه دهد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.