گلکسی A35 سامسونگ؛ میان‌رده پرادعا برای هدف‌ گرفتن قلب ایرانی‌ها + جدید

0 6

گلکسی A35 سامسونگ؛ میان‌رده پرادعا برای هدف‌ گرفتن قلب ایرانی‌ها + جدید

با توجه به اینکه وجود گلکسی A35 به‌صورت رسمی تأیید شده است، حالا منتظر رونمایی آن هستیم. احتمالاً سامسونگ رویکرد سال قبل را امسال تکرار می‌کند و در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی گلکسی A35 خواهیم بود.

گلکسی A35 سامسونگ احتمالاً اواخر اسفند رونمایی می‌شود

تاریخ رونمایی سری گلکسی A3X همیشه در اسفندماه بوده است: گلکسی A32 در ۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۱ (۷ اسفند ۱۳۹۹)، گلکسی A33 در ۱۷ مارس ۲۰۲۲ (۲۶ اسفند ۱۴۰۰) و گلکسی A34 در ۱۴ مارس ۲۰۲۳ (۲۳ اسفند ۱۴۰۱).

با در نظر گرفتن تاریخ رونمایی مدل‌های قبلی و توجه به اینکه گوشی‌های سری A3X و A5X معمولاً مدت کوتاهی پس از پرچمداران سامسونگ معرفی می‌شوند، می‌توان پیش‌بینی کرد که گلکسی A35 در اواسط مارس (اواخر اسفند ۱۴۰۲) از راه برسد.

تاریخ گفته‌شده قطعی نیست و می‌تواند تغییر کند، اما در سال‌های اخیر، سامسونگ ثبات بیشتری داشته و رونمایی این سری به بخش مهمی از برنامه‌ی سامسونگ تبدیل شده است؛ بنابراین، دور از انتظار است که رونمایی گلکسی A35 به سال ۱۴۰۳ موکول شود.

طراحی و کیفیت ساخت گلکسی A35

رندر‌های رسمی گلکسی A35 به همراه رنگ‌بندی

طراحی گلکسی A35 تا حد زیادی مشابه نسل گذشته‌ی خود خواهد بود، یعنی همچنان قرار است شاهد پنل پشتی تخت و دوربین‌های بیرون زده از بدنه باشیم.

دیگر خبری از ناچ قطره‌ای نیست

بزرگ‌ترین تغییر گوشی جدید سامسونگ در بخش طراحی، به بریدگی صفحه‌نمایش مربوط می‌شود؛ جایی که بریدگی U-شکل موجود در گلکسی A34، جای خود را به بریدگی دایره‌ای می‌دهد. پوششی از جنس شیشه‌ی گوریلا گلس ۵ وظیفه‌ی محافظت از صفحه‌نمایش را به عهده خواهد داشت.

برخلاف وجود شایعه‌هایی مبنی‌ بر استفاده از ترکیب شیشه و فلز در گلکسی A55، به‌احتمال زیاد گلکسی A35 بدنه‌ی تماماً پلاستیکی خواهد داشت و گواهی IP67 نیز به قوت خود باقی خواهد ماند.

سامسونگ در گوشی گلکسی A35 از طراحی موسوم به Key Island استفاده خواهد کرد، این یعنی فریم دستگاه‌ طراحی تخت دارد اما دکمه‌ها با فریم هم‌تراز نخواهند بود. به‌نظر می‌رسد کره‌ای‌ها برای خوش‌دستی بیشتر، قصد دارند فریم گوشی را باریک‌تر از نسل قبل کنند.

سخت‌افزار و نرم‌افزار گلکسی A35Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.