گزارش سال ۱۴۰۱ تترلند منتشر شد؛ رشد ۴۰ درصدی معاملات رمزارز در کشور + جدید

0 42

گزارش سال ۱۴۰۱ تترلند منتشر شد؛ رشد ۴۰ درصدی معاملات رمزارز در کشور + جدید

این گزارش می‌گوید که تمام کاربران تترلند می‌توانند احراز هویت خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه تکمیل کنند؛ البته اختلال اینترنت باعث شد تا در نیمه دوم سال کاربران با مشکل بارگذاری تصاویر و ویدئو احراز هویت مواجه شوند. بررسی احراز هویت پس از ارسال درخواست در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام می‌شود.

بیشترین دلیل نارضایتی کاربران محدودیت برداشت تتر در اولین تراکنش است. از میان خدمات تترلند چهار خدمت خرید و فروش آسان، بازار تترلند، مبدل رمزارزی و تسویه فوری تومان پرطرفدارتر بوده که تسویه فوری بیشترین رضایت را به میزان ۹۳ درصد از سوی کاربران به دنبال داشته است. همچنین با رونمایی از شیوه معامله تک نرخی از دی ماه ۱۴۰۰، میزان رضایت از سرویس معامله آسان تتر ۹۱ درصد شد که رضایتمندی را ۱۰ درصد افزایش داد.

بدون کارمزد بودن مبدل رمزارزی تترلند هم باعث شد کاربران این پلتفرم در سال ۱۴۰۱، ۲٫۳ میلیارد تومان صرفه‌جویی کنند و سرمایه‌گذاری به‌صرفه‌تری داشته باشند.

در تترلند در راستای کمک به محیط زیست، فقط قراردادهای کاری و تجاری‌ای که به امضا و مهر نیاز دارند چاپ می‌شوند. همچنین ۲۰ اردیبهشت هر سال به تعداد سال‌های سپری‌شده تترلند، نهال کاشته می‌شود.

تحولات تترلند در سال گذشته

در سال گذشته علاوه بر بهبود تبادل تتر/تومان، تترلند ابزارهایی مثل تبدیل سریع تتر/تومان در کیف پول، «بازار» برای سفارش‌گذاری پیشرفته‌تر در نرخ خرید یا فروش مدنظر هر کاربر و «مبدل» برای خرید آسان و تشکیل سبد رمزارزی را به کاربران عرضه کرد.

مهم‌ترین تحولات سال ۱۴۰۱ بر اساس این گزارش سطح‌بندی کاربران و کارمزدها، رونمایی از کیف پول تتری امن، انتشار نسخه ۶ تترلند، رونمایی هویت بصری جدید، رونمایی NFT هویت بصری، افزودن سرویس G2FA برای حساب کاربری، رونمایی مبدل رمزارزی بدون کارمزد، راه‌اندازی سرویس انتقال بانکی، راه‌اندازی سرویس واریز و برداشت پرداختیاری، رونمایی سرویس تبدیل سریع تتر، کارمزد رایگان برای دعوت دوستان، رونمایی بازار تترلند، افزودن بخش راهنمای استفاده، افزودن ۱۴ بانک به سرویس تسویه فوری، افزودن بیش از ۲۷۰ رمزارز در مبدل رمزارزی و انتقال داخلی تتر بدون کارمزد است.

گزارش کامل سال ۱۴۰۱ تترلند را می‌توانید از این لینک دریافت کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.