کنترل کولر گازی با گوشی هوشمند (معرفی برنامه ها) + جدید

0 37

کنترل کولر گازی با گوشی هوشمند (معرفی برنامه ها) + جدید

تبدیل کردن گوشی هوشمند به ریموت کنترل تلویزیون شاید درحال حاضر پیش‌پا افتاده به‌نظر برسد؛ اما در آن زمان در دورهمی‌های خانوادگی می‌توانست به سرگرمی تبدیل شود. فرض کنید پانزده سال پیش در جمع خانوادگی بدون اینکه ریموت کنترل تلویزیون را داشته باشید گوشه‌ای بشینید و ناگهان تلویزیون را روشن کنید یا حجم صدا را تغییر دهید!

امروزه با وجود تلویزیون‌های اندرویدی و گوشی‌های هوشمند، حتی امکان استفاده از گوشی به‌عنوان کیبورد تلویزیون نیز وجود دارد و دست کاربران بسیار بازتر شده است. اکنون قصد داریم برنامه‌های کاربردی برای کنترل کولر گازی با گوشی را معرفی کنیم.

کنترل کولر گازی با گوشی

کنترل کولر گازی با گوشی ارتباط چندانی به برند کولر گازی ندارد مگر اینکه برای خرید کولر گازی هوشمندی اقدام کنید که همراه آن اپلیکیشن مخصوصی ارائه شود تا روی گوشی یا دستگاه‌های دیگر خود نصب کنید و امکاناتی را برای مدیریت کولر گازی فراهم کند.

برای مثال، در بین انواع مدل‌های کولر گازی ال جی، کولر گازی هوشمند NA128SK1 قرار دارد که با قابلیت اتصال به وای فای و نصب برنامه Smart ThinQ روی گوشی به کاربر امکان می‌دهد پیش‌از آنکه به خانه برسد کولر را روشن کند و تهویه هوای منزل و به‌طور کلی مسائل مربوط به رسیدگی به کولر گازی را ازطریق برنامه زیر نظر بگیرد.

به طور کلی، کولرهای هوشمند حتی کولرهای سلولزی نیز در بعضی مدل‌ها این امکان را فراهم می‌کنند که از طریق برنامه بتوان آن‌ها را مدیریت کرد.

کنترل کولر گازی معمولی با گوشی

کولرهای گازی معمولی نیز در مواردی که در دسته کولر گازی توکار یا داکت اسپلیت قرار بگیرند، ممکن است قابلیت هوشمندسازی را داشته باشند. برای این منظور، می‌توانید ترموستات هوشمند را جایگزین ترموستات قدیمی دستگاه کنید و سپس، با کمک برنامه‌های کنترل کولر گازی با گوشی، بدون نیاز به کنترل دستگاه، آن را مدیریت کنید.

برنامه‌های کنترل کولر گازی با موبایل

برنامه‌هی مختلفی برای کنترل کولر ارائه شده است که تعدادی از آن‌ها مانند برنامه اختصاصی کولرهای ال جی، Smart ThinQ، فقط برای یک برند و توسط تولیدکننده دستگاه ارائه می‌شوند و برنامه‌های ثالث دیگری نیز وجود دارند که می‌توان با نصب آن‌ها و با کمک حسگر مادون قرمز روی گوشی به‌راحتی کولر گازی هوشمند خود را کنترل کرد.

علاوه‌براین، اگر از ترموستات هوشمند در سیستم سرمایشی و گرمایشی خانه خود استفاده می‌کنید نیز، می‌توانید برنامه‌های مخصوصی نظیر Cielo را مورد استفاده قرار دهید. درادامه چند برنامه پراستفاده برای کنترل کولر گازی با گوشی را معرفی می‌کنیم.

برنامه AirTouchSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.