کمپین صرافی بیت 24 با جایزه بدون قرعه‌کشی 999 میلیارد بیبی دوج را از دست ندهید + جزئیات کامل

0 57

کمپین صرافی بیت 24 با جایزه بدون قرعه‌کشی 999 میلیارد بیبی دوج را از دست ندهید + جزئیات کامل

در جدیدترین کمپین صرافی بیت 24 می‌توانید بدون قرعه‌کشی در ایردراپ 999,999,999,999 بیبی دوج شرکت کنید. شرایط شرکت در این کمپین بسیار ساده است که در ادامه درباره‌ آن توضیح خواهیم داد. با توجه به نبود قرعه‌کشی، شما بدون خرید بیبی دوج تعداد قابل توجهی از این رمز ارز به دست خواهید آورد. ابتدا بهتر است به دلیل برگزاری این رویداد اشاره کنیم.

معرفی مختصر بیت 24 ؛ از گذشته تا امروز

بیت 24 در سال 1398 کار خود را با راه‌اندازی یک پلتفرم OTC آغاز کرد. در این بستر شما می‌توانید انواع ارزهای دیجیتال را با سرعتی بالا خرید و فروش کنید. وجود ویژگی‌هایی نظیر پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، سرعت بالای تسویه برای سفارش‌های خرید و فروش، تعدد رمز ارزها (بیش از 500 ارز)، کیف پول داخلی مطمئن و سایر قابلیت‌ها سبب شدند تا طی چهار سال تعداد کاربرانش به بیش از 600 نفر برسند. تابستان امسال نوبت به راه‌اندازی یکی از مهمترین فاز‌های توسعه این پروژه رسید.

اخیر بازارهای معاملاتی صرافی بیت 24 راه‌اندازی شده‌اند. در اینجا خریداران و فروشندگان مستقیما با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و می‌توانند ارزهای دیجیتال را در قیمت‌های دلخواه خرید و فروش کنند. این پلتفرم از بالای 100 بازار تومانی و تتری تشکیل شده است. در بخش اول شما بر مبنای قیمت تومانی و در دومین بخش بر مبنای قیمت دلاری ارزهای دیجیتال به معامله آن‌ها خواهید پرداخت.

نحوه شرکت در ایردراپ 999 میلیارد بیبی دوج

اگر قبل از این در صرافی بیت 24 عضو نشده‌اید، این کار را انجام بدهید و در ادامه احراز هویت را نیز تکمیل کنید. به منظور شرکت داده شدن در ایردراپ 999 میلیارد بیبی دوج،‌ کافی است یک تراکنش موفق در یکی از بازارهای معاملاتی بیت 24 به ثبت برسانید. حداقل مقدار خرید یا فروش در مارکت‌ها 100 هزار تومان است، پس برای سهیم شدن در ایردراپ حتی می‌توانید معامله‌ای خرد انجام بدهید.

این کمپین تا 7 شهریور ادامه دارد. با پایان یافتن مهلت، جایزه 999 میلیاردی بین همه کاربران واجد شرایط تقسیم خواهد شد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این کمپین می‌توانید به صفحه bit24.cash/campaign/baby_doge/ مراجعه کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.