کدام قابلیت‌های هوش مصنوعی به گوشی‌های قدیمی سامسونگ می‌آیند؟ + جزئیات کامل

0

[ad_1]

کدام قابلیت‌های هوش مصنوعی به گوشی‌های قدیمی سامسونگ می‌آیند؟ + جزئیات کامل

سامسونگ در گلکسی S24 اولترا با Galaxy AI تمرکز خود را بر ویژگی‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی قرار داد. غول کره‌ای کاربردی‌ترین قابلیت‌های هوش مصنوعی خود را به سری گلکسی S24 محدود نکرده است و می‌خواهد این ویژگی‌ها را به مدل‌های قدیمی‌تر گوشی سامسونگ نیز اضافه کند.

ویژگی‌های هوش مصنوعی سامسونگ با به‌روزرسانی One UI 6.1 به برخی از گوشی‌های این شرکت افزوده خواهد شد. سامسونگ در بیانیه‌ی مطبوعاتی خود به گوشی‌های گلکسی S23 FE، گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس، گلکسی S23 اولترا، گلکسی زد فولد ۵، گلکسی زد فلیپ ۵، تبلت گلکسی تب S9 اولترا، تبلت گلکسی تب اس ۹ پلاس و تبلت گلکسی تب اس ۹ اشاره کرد.

کاربران سامسونگ هم‌زمان با به‌روزرسانی One UI 6.1 که در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۴ دردسترس قرار می‌گیرد، می‌توانند در برخی از دستگاه‌ها از ویژگی‌های هوش مصنوعی استفاده کنند. سامسونگ اول این به‌روزرسانی را برای سری گلکسی S23 ارائه خواهد کرد.

قابلیت‌های هوش مصنوعی در گوشی‌های قدیمی سامسونگ

قابلیت Circle to Search توسط گوگل برای سری گلکسی S24 معرفی شد. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد با نگه‌داشتن طولانی مدت دکمه‌ی هوم و نوار ناوبری، درباره‌ی چیزی که در صفحه‌ی خود مشاهده می‌کنند، اطلاعات بیشتری را به‌دست آورند و جست‌وجو کنند.

پیش‌تر کاربران برای جست‌وجو در گوگل باید حتما از صفحه‌ی اصلی گوشی وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن کروم می‌شدند؛ اما از این پس می‌توانند با استفاده از قابلیت Circle to Search دور چیزی که می‌خواهند دایره بکشند و از جست‌وجوی صوتی یا گوگل لنز بهره ببرند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.