کانال‌های تلگرام پس از اینستاگرام به فیسبوک هم اضافه می‌شوند + جدید

0 123

کانال‌های تلگرام پس از اینستاگرام به فیسبوک هم اضافه می‌شوند + جدید

هر گاه که صفحه‌ای کانال خود را فعال کند، تمامی دنبال‌کنندگان آن برای اولین بار اعلانی مبنی بر عضویت در کانال آن صفحه دریافت می‌کنند. در صورت عضویت، برای هر پیام که در کانال فرستاده شود، اعلان آن برای کاربران ارسال خواهد شد؛ هرچند که امکان بی‌صدا کردن این اعلان‌ها برای کاربران محفوظ است. طبق اسکرین‌شات‌های منتشر شده توسط متا، لیستی از از کانال‌های عضو شده‌ی کاربر در فهرست چت‌های مسنجر او نشان داده می‌شود.

درست مثل اینستاگرام، تمامی کاربرانی که بار اول در کانال‌ها عضو نشوند نیز در هر لحظه می‌توانند از طریق پروفایل صفحات رسمی به کانال آن‌ها بپیوندند.

با این که برخی، از ارائه‌ی قابلیت‌های این‌چنینی ابراز رضایت می‌کنند، دیگر کاربران ضمن اشاره به اضافه‌بودن احتمالی وجود این قابلیت در همه‌ی برنامه‌های متا، از دل‌تنگی برای دورانی می‌گویند که هر برنامه قابلیت‌ها و خصوصیات خاص خودش را داشت.

طبق پستی که متا منتشر کرده، امکان ساختن کانال هم‌اکنون به طور محدود و برای برخی از دارندگان صفحات رسمی وجود دارد؛ سایر اکانت‌ها باید برای دست‌یافتن به این قابلیت منتظر عرضه‌ی گسترده‌تر آن بمانند یا در لیست انتظار متا ثبت‌نام کنند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.