کامپیوتر کاربران نسخه 21H2 ویندوز ۱۰ از ماه آینده خودکار به‌روزرسانی می‌شود + جدید

0 83

کامپیوتر کاربران نسخه 21H2 ویندوز ۱۰ از ماه آینده خودکار به‌روزرسانی می‌شود + جدید

برخی از کاربران تمایلی به ارتقاء برنامه‌ها و سیستم‌عامل‌ کامپیوتر خود ندارند. به‌هر حال مایکروسافت اخیراً اعلام کرد پشتیبانی از نسخه‌ی 21H2 ویندوز ۱۰ از ماه آینده پایان خواهد یافت. این یعنی از ماه ژوئن ۲۰۲۳ دیگر هیچ به‌روزرسانی امنیتی یا قابلیت‌ جدیدی برای این دسته از کاربران ارائه نخواهد شد و غول فناوری اهل ردموند سیستم‌عامل آن‌ها را به‌طور خودکار ارتقا خواهد داد.

درحالی‌که مایکروسافت به‌احتمال زیاد روی ویندوز ۱۲ کار می‌کند، برخی کاربران همچنان از نسخه‌ی 21H2 ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند. به‌هر حال این شرکت اعلام کرده است پشیبانی رسمی از سیستم‌عامل مذکور تا حدود یک ماه دیگر پایان می‌یابد و بدین‌ترتیب دستگاه کاربران درمعرض خطرات امنیتی قرار خواهد گرفت.

گیزموچاینا می‌نویسد، بخش به‌روزرسانی ویندوز برای محافظت از کاربران، پس‌از پایان دوره‌ی پشتیبانی رسمی از نسخه‌ی 21H2 ویندوز ۱۰، این سیستم‌عامل را به‌طور خودکار به‌روزرسانی خواهد کرد. مایکروسافت خاطرنشان می‌کند آپدیت خودکار باعث می‌شود کامپیوتر شما در آینده همچنان وصله‌های امنیتی را دریافت کند و این اقدام برای حفظ امنیت و سلامت اکوسیستم ویندوز، حیاتی است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.