کارخانه فوق پیشرفته شیائومی با توانایی یادگیری و تکامل خودکار افتتاح شد + جدید

0

[ad_1]

کارخانه فوق پیشرفته شیائومی با توانایی یادگیری و تکامل خودکار افتتاح شد + جدید

لی جون، بنیان‌گذار شیائومی، امروز کارخانه‌ی هوشمند این شرکت را در چانگ‌پینگ پکن رسماً افتتاح کرد که نقطه‌‌ی عطف مهمی محسوب می‌شود. این کارخانه خط‌تولیدی خود‌توسعه‌یافته با قابلیت تولید بیش از ۱۰ میلیون مدل پرچم‌دار از گوشی شیائومی در سال دارد و اولین کارخانه‌ی تولیدی بزرگِ شیائومی و جهشی بزرگ‌تر در مسیر جاه‌طلبی‌های این شرکت محسوب می‌شود.

کارخانه‌ی پکن درست چند روز پیش از معرفی گوشی شیائومی ۱۴ اولترا افتتاح می‌شود که رونمایی‌اش برای ۲۲ فوریه (۳ اسفند) برنامه‌ریزی شده است. جالب اینکه لی جون تأیید کرد که فناوری‌های نوآورانه‌ی شیائومی ۱۴ و ۱۴ اولترا در همین کارخانه به‌اجرا درآمده است.

شیائومی ۹۶٫۸ درصد از سیستم آزمایش قطعات و تجهیزات بسته‌بندی و ۱۰۰ درصد از نرم‌افزار کارخانه‌ی خودش را به‌صورت اختصاصی توسعه داده است. این درجه از توسعه‌ی داخلی به‌معنای فرایند تولید بسیار خودکار و دیجیتالی‌شده‌ای است که می‌تواند فرایندها را تجزیه‌و‌تحلیل و براساس داده‌ها بلافاصله تصمیم‌گیری کند. این کارخانه می‌تواند به‌تنهایی یاد بگیرد و تکامل یابد و کیفیت و کارایی سازگار محصولات را تضمین کند.

بیشتر بخوانید

کارخانه‌ی پیشرفته‌‌ی شیائومی اولین تلاش این شرکت در‌زمینه‌ی تولیدِ فناوری هوشمند نیست. اولین کارخانه‌ی هوشمند شیائومی واقع در محله‌ی ییژوانگِ پکن، در اواخر سال ۲۰۱۹ فعالیت خود را آغاز کرد. با‌این‌حال، ابعاد کارخانه‌ی چانگ‌پینگ از‌نظر مقیاس ۱۰ برابر بزرگ‌تر است و خط‌تولید هوشمند نسل دوم برای گوشی‌های هوشمند را دربر می‌گیرد.

خط‌تولید این کارخانه از نصب و آزمایش بُرد مدار گرفته تا مونتاژ نهایی و بسته‌بندی و حمل‌و‌نقل را پوشش می‌دهد و ارزش خروجی آن سالانه ۶۰ میلیارد یوان (۸٫۴ میلیارد دلار) تخمین زده می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.