کاراباما؛ مرجع تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در ۱۰ استان کشور! + جدید

0 48

کاراباما؛ مرجع تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در ۱۰ استان کشور! + جدید

حضور نمایندگی‌های کاراباما به خانواده‌ها این امکان را می‌دهد تا با اعتماد بیشتری به خدمات لوازم خانگی روی بیاورند و زمان بروز خرابی لوازم خانگی به مرجعی درست دسترسی داشته باشند. درواقع، کاراباما نه‌تنها به ایجاد اشتغال در مناطق مختلف کشور کمک کرده؛ بلکه با فراهم‌کردن بستر مناسب خدمات تعمیر و نگه‌داری را تا حد زیادی بهبود داده است.

به متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نیاز دارید؟ یحچال‌فریزرتان دچار مشکل شده است و هنوز مرجع مطمئنی برای عیب‌یابی و تعمیر آن پیدا نکرده‌اید؟ درخواستتان هرچه باشد، با تکنسین‌های متخصص برند و دستگاه کنارتان خواهیم بود.

کاراباما در کدام مناطق کشور خدمات ارائه می‌دهد؟

در‌حال‌حاضر، ده استان کشور زیر پوشش خدمات کاراباما قرار دارند. نقطه شروع خدمات کاراباما تمامی مناطق استان تهران بوده است و حالا به استان‌های خراسان‌رضوی، اصفهان، گیلان، البرز، مرکزی، مازندران، فارس و قم و نیز جزیره کیش گسترش پیدا کرده است. لاهیجان، کرج، اسلام‌شهر، رباط‌کریم، رشت، ساری، فردیس و… تنها برخی از شهرهای زیر پوشش خدمات کاراباما هستند.

گفتنی است که این تعداد در سال‌های آتی افزایش پیدا خواهد کرد؛ چراکه هدف کاراباما از همان ابتدا گسترش خدمات به نقاط دور و نزدیک کشور و ارائه خدمات به خانواده‌ها بوده است. در هر نقطه‌ای از مناطق گفته‌شده که ساکن باشید، می‌توانید خیلی ساده با پرکردن فرم آنلاین یا تماس با شماره‌تلفن کاراباما از خدمات این مرکز تخصصی در زمانی کوتاه بهره‌مند شوید.

تکنسین‌های کاراباما هریک در منطقه‌ای از شهر زیر پوشش فعالیت می‌کنند؛ به‌همین‌دلیل، در زمان کوتاهی پس از ثبت درخواست شما، هماهنگی‌ها انجام و نزدیک‌ترین تکنسین به منزلتان اعزام خواهد شد.

در‌حال‌حاضر، کاراباما حدود ۱,۱۴۱ نفر تکنسین در تمامی مناطق زیر پوشش خود دارد. آمار این تکنسین‌ها به‌طور مرتب در حال افزایش است و کاراباما تلاش می‌کند تا امکانات لازم را برای به‌روز نگه‌داشتن دانش فنی آنان فراهم کند.

تکنسین‌های کاراباما از تجربه و تخصص زیادی برخوردارند و در زمان استخدام، فیلترهای دشواری را پشت‌سر گذاشته‌اند. از‌این‌رو، مرکز تخصصی تعمیرات کاراباما از خدماتی که به خانواده‌ها در اصفهان، شیراز، لاهیجان، کرج، مشهد و… ارائه می‌دهد، اطمینان دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.