چگونه در لینکدین کار پیدا کنیم؟ گرفتن پیشنهاد کاری linkedin + جدید

0 69

چگونه در لینکدین کار پیدا کنیم؟ گرفتن پیشنهاد کاری linkedin + جدید

پروفایل لینکدین را تکمیل کنید

هنگام ساختن پروفایل حرفه‌ای در لینکدین برای اولین‌بار، ممکن است به تمام سوالات ارائه‌شده برای تکمیل پروفایل پاسخ ندهید و از آن‌ها گذر کنید. اگر چنین است، شاید بد نباشد برگردید و به سؤالاتی که پرسیده می‌شود پاسخ دهید و این‌بار هر بخش را با جزئیات بیشتری تکمیل کنید. موقعیت‌های شغلی گذشته و فعلی خود و همچنین مهارت‌های به‌دست‌آمده را شرح دهید.

کارفرمایان بالقوه می‌خواهند شخصیت شما را از طریق نمایه لینکدین شما ببینند؛ بنابراین بینش کمی درمورد اینکه چه کسی هستید به آن‌ها بدهید. همچنین بهتر است از شبیه‌کردن نمایه خود به دیگران پرهیز کنید؛ زیرا احتمالا برای کسانی که آن را مشاهده می‌کنند جذاب نخواهد بود.

Headline یا سرفصل مناسبی انتخاب کنید

عنوان لینکدین متنی کوتاه با ۲۲۰ کاراکتر یا کمتر در بالای نام کاربر لینکدین است که کار شما را توصیف می‌کند. در نتایج جستجو، این توضیحات کوتاه در کنار نام کاربر نشان داده می‌شود و باید به‌گونه‌ای باشد که خوانندگان را متقاعد کند که روی پروفایل کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد سابقه و تجربه شخص موردنظر پیدا کنند. ایجاد محتوا براساس حوزه تخصصی به شما این امکان را می‌دهد که در عین افزایش تصویر و اعتبار خود، برجسته شوید. مثال‌های زیر می‌توانند در پیداکردن عنوان مناسب به شما کمک کنند:

دارای ۲۰ سال تجربه در مدیریت جامعه و رسانه‌های اجتماعی، توسعه برند و استراتژی بازاریابی محتوا

توسعه‌دهنده وردپرس و بازاریاب دیجیتال. من به کسب‌وکارها کمک می‌کنم حضور آنلاین خود را افزایش دهند و درآمد خود را از طریق استراتژی‌های بازاریابی مؤثر افزایش دهند.

برای جستجوی موقعیت‌های شغلی مرتبط، قسمت LinkedIn Jobs را مرور کنید. از فیلترهای داخلی مانند تاریخ ارسال، سطح تجربه و سایر فیلترها استفاده کنید تا به شما کمک کنند جستجوی خود را بهبود بخشید. برخی از شرکت‌ها، آگهی‌های جدید خود را در این بخش قرار می‌دهند.

همچنین می‌توانید بخش علایق شخصی خود را تکمیل کنید تا لینکدین به‌طور خودکار مشاغل مرتبط را به شما پیشنهاد دهد. عناوین شغلی، شهرها، صنایع و شرکت‌هایی را که بیشتر به آنها علاقه دارید مشخص کنید و به‌طور محتاطانه به استخدام‌کنندگان پیام دهید. بدین‌ترتیب، اعلان‌هایی درباره نقش‌هایی دریافت خواهید کرد که با معیارهای انتخابی شما مطابقت دارند و جستجوی شغل جدید آسان‌تر خواهد شد. درنهایت اگر شغل موردنظر را پیدا کردید، می‌توانید از طریق لینک‌های مربوطه‌ برای دریافت شغل اقدام کنید.

به گروه‌ها بپیوندید

گروه‌های بسیاری در لینکدین وجود دارند که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید؛ به‌ویژه آن‌هایی که در زمینه‌ی کسب‌وکار شما فعالیت می‌کنند. با هم‌گروه‌های خود معاشرت کنید،‌ در بحث‌هایی که انجام می‌شود شرکت داشته باشید و نظرات و مبحث‌های خود را ارائه دهید. این مسئله نیز به شما امکان می‌دهد خود را تثبیت کنید و موردتوجه استخدام‌کنندگان قرار بگیرید.به گروه‌های متقابل بپیوندید تا سازمان‌ها بتوانند به‌راحتی شما را پیدا کنند. نقش لینک‌های خوب در جستجوی کار لینکدین بسیار مهم است.

پروفایل خود را به‌روز نگه‌داریدSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.