چگونه اکانت فیسبوک را حذف کنیم؟ + جدید

0 63

چگونه اکانت فیسبوک را حذف کنیم؟ + جدید

وقتی در سال ۲۰۱۸ اطلاعات پروفایل ۵۰ میلیون نفر از کاربران فیسبوک دراختیار کمبریج آنالیتیکا قرار گرفت، تعداد زیادی از کاربران عطای فیسبوک را به لقایش بخشیدند و حساب خود را برای همیشه حذف کردند. افزون‌بر نگرانی درباره‌ی حریم خصوصی، از زمان پیدایش توییر و به‌دنبال آن اینستاگرام و تیک‌تاک، فیسبوک برای خیلی‌ها فقط به خاطره‌ای تبدیل شد که در سالیان نه‌چندان دور در آن اوقات خوشی را سپری کرده‌اند.

اگر به‌ هر دلیلی احساس می‌کنید باید اکانت خود را موقتاً یا برای همیشه حذف کنید، در این مقاله از زومیت با نحوه‌ی انجام این کار آشنا خواهید شد. اگر همین احساس را درباره‌ی اینستاگرام دارید، مقاله‌ی دی اکتیو کردن اینستاگرام به صورت موقت و دائمی به شما کمک می‌کند تا حساب خود را حذف کنید.

حذف اکانت فیسبوک به‌سادگیِ دیلیت اکانت واتساپ نیست؛ بااین‌حال، مراحل چندان دشواری پیش‌ روی شما نخواهد بود. پیش‌از‌این، در مقاله‌ی چگونه تمام حساب های کاربری شبکه های اجتماعی خود را پاک کنیم؟ نحوه‌ی حذف این شبکه‌ی اجتماعی را آموزش داده‌ایم. در این مقاله، نحوه‌ی حذف اکانت فیسبوک را کامل‌تر بررسی می‌کنیم.

حذف موقت اکانت فیسبوک

در سال‌های گذشته، فیسبوک یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب به‌شمار می‌رفت و بدیهی است که همه‌ی ما اطلاعاتی در آن داشته باشیم که شاید دلمان نخواهد برای همیشه نابود شوند. در چنین شرایطی، شاید حذف موقت اکانت فیسبوک راه‌حل بهتری باشد؛ زیرا درحالی‌که حساب کاربری کاملاً غیرفعال است، اطلاعات حسابتان حفظ می‌شوند و هر زمان که بخواهید، با ورود دوباره به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. نحوه‌ی حذف موقت حساب فیسبوک به‌شرح زیر است:

  • اپلیکیشن فیسبوک را باز کنید و روی نماد سه‌خط یا همبرگری ضربه بزنید.
  • به Setting & Privacy بروید و سپس Setting را انتخاب کنید.
  • حالا روی Account Center ضربه بزنید و سپس به Personal details بروید.
  • اکنون Account ownership and control و سپس Deactive or deletion را لمس کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.