چرا مردم ایران از تلگرام ناراضی هستند؟ + جدید

0

[ad_1]

چرا مردم ایران از تلگرام ناراضی هستند؟ + جدید

برنامه برای ما ارزشمند هست .

تلگرام ارزش هایی فراتر از یک پیامرسان ارائه کرده است.

تلگرام بعنوان یک پیامرسان خطاب قرار گرفته میشه اما امکانات ارائه شده در این برنامه بسیار فراتر از یک پیامرسان ساده جلوه میکنه و روز به روز کاربرانش رو به سمت تعامل بیشتر با خودش فراخوانی میکنه . در ادامه بصورت کوتاه به بخشی از این ویژگی ها میپردازیم.

ساده سازی انتقال پول : تمام کاربران تلگرام از جمله کاربران ایرانی و غیر ایرانی ، امکان استفاده رایگان از کیف پول این برنامه رو دارند که به کاربران این امکان رو میده تا بتونند ارز های مختلفی رو خریداری ، نگهداری و به هرجای این کره خاکی انتقال بدند.

حمایت از کسب و کار ها : بعد از معرفی سیستم پروکسی در تلگرام ، این برنامه روش درآمد زایی جدیدی برای کاربران ایجاد کرد که با ایجاد پروکسی میتونند یک کانال رو بعنوان اسپانسر پروکسی تنظیم کنند ، این اقدام در راستای پایدار نگهداشتن اتصال ایمن کاربران به تلگرام فعال شد ، چرا که مادامی که پروکسی فعال باشه و کاربران امکان استفاده از تلگرام داشته باشند ، اسپانسر از این سرویس برای دیده شدن خودش استفاده خواهد کرد ، این سرویس نه تنها محدودیتی برای کاربران ایرانی نداشت بلکه بعلت استفاده بیشتر این سرویس در ایران ، تبدیل به یکی از بهتری ابزار های تبلیغاتی شده است.

ایجاد بستر درآمد زایی : یکی از امکاناتی که تلگرام برای تمام کاربران اش فراهم کرده ، مزایده نام های کاربری هست که با این برنامه شما میتونید یوزرنیم های ارزشمند رو برای مزایده قرار بدید تا ازطریق فروش این یوزرنیم ها درآمد زایی داشته باشید ، از جایی که پرداخت ها توسط ارز دیجیتال انجام میشه ، تلگرام محدودیت دریافت پول رو برای کاربران ایرانی از بین برده و میتونید هرجای دنیا از این سرویس استفاده کنید.

همچنین حجم زیادی از امکانات ارائه شده در تلگرام بصورت انحصاری برای کاربران پرمیوم ارائه شد که با خرید تلگرام پرمیوم در اختیار کاربران این برنامه قرار میگیره.

آیا تلگرام با کاربران ایرانی مشکل دارد؟ نظر شما چیه.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.