پرچمدار هواوی در عکس‌برداری از ماه، آیفون ۱۵ پرو مکس را شکست می‌دهد + جزئیات کامل

0 81

پرچمدار هواوی در عکس‌برداری از ماه، آیفون ۱۵ پرو مکس را شکست می‌دهد + جزئیات کامل

عملکرد قابل‌توجه گوشی هواوی در عکس‌برداری از ماه، نتیجه‌ی الگوریتمی مخصوص و همچنین پتنت ثبت‌شده‌ی این شرکت برای ثبت تصاویر از ماه است. به لطف بهینه‌سازی متغیر‌هایی مثل فوکوس به وسیله‌ی این الگوریتم،‌ طرح کلی ماه در عکس‌های گرفته‌شده به‌خوبی تعریف می‌شود؛ به علاوه، یکی دیگر از حقه‌های هواوی برای ثبت چنین تصاویری، ثبت فریم‌های مختلف با تنظیمات نوردهی متغیر و در‌نهایت ترکیب آن‌ها برای رسیدن به یک قرص ماه با روشنایی یکنواخت است. در نتیجه‌ی همه‌ی این نوآوری‌ها، حتی کاربران آماتور هم می‌توانند با استفاده از میت ۶۰، تصاویر خیره‌کننده‌ای از تنها قمر زمین ثبت کنند.

حدود یک هفته از معرفی میت ۶۰ آر اس آلتیمیت که یکی از رده‌بالا‌ترین دستگاه‌های ساخت هواوی است می‌گذرد؛ از جمله مشخصات این پرچمدار می‌توان به نمایشگر ۶٫۸۲ اولد با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و آرایه‌ای از دوربین‌های پروضوح اشاره کرد.

در پرچمدار جدید هواوی از پردازنده کرین 9000s استفاده شده و رنگ‌های این گوشی به دو گزینه‌ی مشکی و قرمز محدود است. قیمت گوشی هواوی میت ۶۰ آر اس آلتیمیت در کانفیگ پایه مجهز به ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی از ۱۲۰۰۰ یوان (۱۶۴۲ دلار) شروع می‌شود که آن را بالاتر از قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس ۵۱۲ گیگابایت با قیمت ۱۴۰۰ دلاری قرار می‌دهد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.