پخش آنلاین «اینوپوز» از آپارات؛ رویداد نوآوری در کارت‌خوان‌های اندرویدی فناپ‌تک برگزار می‌شود + جدید

0

[ad_1]

پخش آنلاین «اینوپوز» از آپارات؛ رویداد نوآوری در کارت‌خوان‌های اندرویدی فناپ‌تک برگزار می‌شود + جدید

پنل تخصصی «اینوپوز» که یکی از مهم‌ترین بخش‌های «رویداد نوآوری در کارت‌خوان‌های اندرویدی فناپ‌تک» است، با حضور جمعی از صاحب‌نظران و فعالان صنعت فین‌تک کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و فناپ‌تک، این میزگرد تخصصی بخشی از رویداد «اینوپوز» است که مربوط به چالش نوآوری در خدمات کارتخوان‌های اندرویدی می‌شود.

«اینوپوز» (InnoPos) توسط شرکت‌های فناپ‌تک و پرداخت الکترونیک پاسارگاد و با هدف شناسایی خدمات جدید قابل ارائه از طریق کارت‌خوان‌های بانکی در حال برگزاری است.

صادق فرامرزی (عضو هیات‌مدیره فدراسیون مشاوران و مدیریت ایران و عضو هیات‌مدیره نصر ایران)، سهیل نیکزاد (رییس هیات‌مدیره پلتفرم کیوسک و هم‌بنیانگذار انجمن بلاکچین ایران)، مهرداد حداد (مدیر امور فناوری‌های نوین بانک پاسارگاد)، رضا قربانی (هم‌بنیانگذار کارخانه نوآوری رسانه راهکار)، علیرضا زارعی (مدیر توسعه کسب‌وکار شرکت مگاپی)، مهرداد فاخر (مدیرعامل شرکت تیپاکس)، محمد صبری (عضو هیات‌علمی دانشگاه و‌ مدیرعامل شرکت دیبارایان) و رضا سمیع‌زاده (مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره هلدینگ فاخر) شرکت‌کنندگان در این پنل هستند.

قرار است در این رویداد درباره فرصت‌هایی که گسترش استفاده از کارت‌خوان‌های اندرویدی پیش‌روی کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های ایرانی قرار داده است، گفت‌وگو شود.

ایده‌پردازان، برنامه‌نویسان، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نرم‌افزاری، مخاطبان این رویداد هستند و می‌توانند بعد از برگزاری، پیشنهادهای خود را در وبسایت رسمی رویداد ثبت کنند.

این رویداد روز چهارشنبه ۱۶ اسفند جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۳ به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وب‌سایت innoposchallenge.ir برای حضور در آن ثبت‌نام کنند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.