پایان چرخه عمر گلکسی فولد؛ اولین تاشدنی سامسونگ هیچ آپدیت دیگری دریافت نمی‌کند + جدید

0 27

پایان چرخه عمر گلکسی فولد؛ اولین تاشدنی سامسونگ هیچ آپدیت دیگری دریافت نمی‌کند + جدید

سامسونگ گلکسی فولد در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. کره‌ا‌ی‌ها، وعده داده بودند که سه سال به‌روزرسانی اندروید و چهار سال به‌روزرسانی امنیتی برای این گوشی تاشدنی منتشر کنند. در آن زمان این سیاست پشتیبانی سامسونگ از اکثر سازندگان گوشی‌های اندرویدی بهتر بود.

سامسونگ، در سالیان بعد پا را از این هم فراتر گذاشت و وعده‌ی خود را به چهار سال انتشار اندروید همراه با پنج سال به‌روزرسانی امنیتی ارتقا داد.

با این‌که بیشتر دستگاه‌ها‌ی سامسونگ برای به‌روزرسانی امنیتی جدید خود آماده می‌شوند، گلکسی فولد در لیست انتشار به‌روزرسانی‌ها‌ی جدید این شرکت قرار ندارد.

اولین گوشی تاشدنی کره‌ای‌ها، مدتی قبل آخرین به‌روزرسانی خود را دریافت کرد و دیگر فرصتی برای دریافت One UI 5 نداشت. همه‌ی این تغییر‌ها، نشان‌دهنده‌ی پایان پشتیبانی از گلکسی فولد است.

گلکسی فولد اولین گوشی تاشو سامسونگ بود و بعداً نام این خانواده به گلکسی زد فولد تغییر کرد. اگرچه پایان پشتیبانی از این تاشدنی اتفاق مثبتی نیست، اما یادآور این است که کره‌ا‌ی‌ها، چهار نسل بعدی تاشدنی‌ها را به دست کاربران سراسر جهان رساندند. این تلاش اولیه باعث همه‌گیری گوشی‌ها‌ی تاشو شد و سایر شرکت‌های سازنده مانند گوگل و وان پلاس را به ساخت این نوع گوشی‌ها وادار کرد.

گلکسی فولد در زمان عرضه هزینه‌ی بسیار بالایی را به خریدارانش تحمیل می‌کرد، قیمت گوشی سامسونگ گلکسی فولد در زمان عرضه چیزی حدود ۲۰۰۰ دلار بود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.