پارسیان دیزل، در خصوص برند‌های دیزل ژنراتور جهان صحبت می‌کند! + جزئیات کامل

0 98

پارسیان دیزل، در خصوص برند‌های دیزل ژنراتور جهان صحبت می‌کند! + جزئیات کامل

دیزل ژنراتورها با استفاده از سوخت فسیلی می‌توانند در مواقع اضطرار برای ما برق فراهم کنند و معمولاً در بخش های صنعتی، مسکونی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به حساسیت وظیفه دیزل ژنراتور، باید در هنگام خرید آن به کیفیتشان توجه بسیار شود. زیرا خرابی دیزل ژنراتور می تواند باعث مشکلات فراوانی شود.

پارسیان دیزل به عنوان بزرگترین وارد کننده دیزل ژنراتورها و قطعات مربوط به آن ها با بیش از ۴۰ سال سابقه در این حوزه و همکاری با معتبرترین برندهای تولید کننده موتورهای برق، به شما چند برند معتبر در این صنعت را به شما معرفی می‌کند. با ما همراه باشید.

دیزل ژنراتورهای الیتک پاور

برند معروف الیتک پاور یکی از بزرگترین و مشهورترین تولیدکنندگان دیزل ژنراتورها است که مدل‌های مختلف و متعددی از دیزل ژنراتور ها را تولید می کند. خریداران می توانند با توجه به نیاز خود یکی از محصولات این شرکت را خریداری نمایند. این برند خود را تولید کننده پیشرو در ساخت دیزل ژنراتور هایی با استاندارد بالا معرفی می‌کند.

دیزل ژنراتور های برند الیتک پاور توانایی تولید برق از دو تا بیش از چهار هزار کیلو ولت آمپر را دارد و همان طور که خود این برند ادعا دارد شما می‌توانید با توجه به نیاز خود موتور برق مورد نیاز خود را تهیه کنید.الیتک پاور محصولات خود را یکی از جامع ترین مجموعه های دیزل ژنراتور در کل دنیا معرفی می کند. دیزل ژنراتور ها به دو دسته دیزل ژنراتور گازی و دیزل ژنراتور دیزلی تقسیم بندی می‌شود که با توجه به نوع سوختی که مصرف میکنند در یکی از این دو دسته قرار می‌گیرد.

شما می توانید با خرید دیزل ژنراتور الیتک پاور یک انتخاب مقرون به صرفه، مطمئن و کارآمد داشته باشید.

دیزل ژنراتور دوسان کره

از دیگر برندهای تولید کننده دیزل ژنراتور یا همان موتور برق می توان به شرکت کره ای دوسان اشاره کرد این برند در معرفی خود ادعا دارد که دیزل ژنراتور هایی که تولید می‌کند، حتی در سخت ترین شرایط، به طور مستمر، عملکرد بهینه ای به مصرف کنندگان ارائه می دهد. تمام دیزل ژنراتور های تولید شده توسط برند دوسان کره از آخرین قوانین استاندارد اروپا تبعیت می کنند.

علاوه براین طراحی دیزل ژنراتور های دوسان طوریست که برای فعالیت های صنعتی بزرگ مثل ساخت و ساز، اکتشاف نفت و گاز، رویدادهای ویژه صنعتی و تجاری و امداد رسانی در بلایای طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.خط تولید دیزل ژنراتور های برند دوسان بسیار گسترده است که شامل موتور برق هایی با ظرفیت ۲۰ کیلو ولت آمپر تا ۵۰۰ کیلو ولت آمپر( ۱۶ کیلو وات تا ۴۰۰ کیلو وات) که مجهز به یک پیکربندی کاملاً استاندارد هستند، می‌شود. این دیزل ژنراتور ها قابل استفاده برای نیازهای موقت یا طولانی مدت هستند.در نهایت شرکت دوسان کره، مزیت رقابتی محصولاتش را قابل اطمینان بودن، دوام، انعطاف پذیری و کارایی آسان آنها می داند. اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور هستید، میتوانید به این برند اعتماد کنید.

دیزل ژنراتور کامینزپاور انگلستان

دیزل ژنراتورهای کامینز یکی از پرطرفدارترین دیزل ژنراتورهای موجود در سراسر دنیا هستند این برند محصولات خود را به دو دسته ژنراتورهای دیزلی و گازی تقسیم بندی می کند که قدرت های متفاوتی در بازه ۱۵ تا ۳۷۵۰ کیلو ولت آمپر دارد.از سمت دیگر دینام موتور های دیزلی شرکت کامینز بسیار قوی و با کیفیت می باشد. موتورهای محرک ژنراتور، سیستم های ذخیره باتری و سیستم های قدرت یکپارچه است که مجموعه ژنراتورها، کنترل های موازی و فن آوری های تابلو برق، همه راه حل های پیشرو در شرکت کامینز برای کنترل کامل سیستم قدرت دیزل ژنراتور می باشد. در معرفی دیزل ژنراتور های شرکت کامینز اشاره شده است که تمام اجزای اصلی موتور سیستم های کنترل و…توسط شرکت کامینز ساخته می‌شوند و این یکپارچه بودن را یک نقطه قوت برای خرید دیزل ژنراتور کامینز معرفی می‌کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.