ویژن پرو ممکن است هرگز به آیفون بعدی اپل تبدیل نشود + جدید

0 66

ویژن پرو ممکن است هرگز به آیفون بعدی اپل تبدیل نشود + جدید

آیپد به‌محض عرضه به بازار به‌شدت محبوب شد و تا سال ۲۰۱۱ (یک سال پس از عرضه) با در‌اختیار گرفتن ۱۸ درصد از فروش جهانی محصولات اپل، ۲۰ میلیارد دلار درآمد ثبت کرد. در سال اول عرضه‌ی این تبلت، اپل تقریباً ۱۵ میلیون واحد از آن‌ها را فروخت. آیپد در آن دوران تقریباً سه برابر بهتر از عملکرد اولیه‌ی آیفون ظاهر شد.

اپل واچ با سرعت کمتری به درآمدزایی عظیم رسید؛ اما امروزه یکی از محصولات مهم‌ اپل محسوب می‌شود. تاکنون، اپل هرگز به آمار فروش اپل واچ اشاره نکرده است و این آمار را در داخل دسته‌ی پوشیدنی‌ها و لوازم خانگی و لوازم جانبی ذکر می‌کند. این دسته شامل ایرپاد، هدفون‌های بیتس، هوم پاد و اپل تی‌وی نیز می‌شود.

گروه پوشیدنی‌ها و لوازم خانگی و لوازم جانبی اپل سالانه حدوداً ۴۰ میلیارد دلار درآمد ثبت می‌کند؛ یعنی تقریباً هم‌اندازه‌ی مک. اپل ویژن پرو احتمالاً در‌نهایت وارد همین گروه خواهد شد؛ اما مسیری طولانی برای موفقیت در پیش دارد.

نسل اول اپل واچ با قیمت ۳۴۹ دلار در ۹ کشور عرضه شد. ویژن پرو قرار است اوایل ۲۰۲۴ با قیمت تقریبا ۱۰ برابر بیشتر و صرفاً در بازار ایالات متحده عرضه شود. ویژن پرو تا ماه‌ها در انحصار آمریکا خواهد بود و احتمالاً تا سال ۲۰۲۵ وارد فروشگاه‌های متفرقه نخواهد شد.

ساعت‌های هوشمند نظیر اپل واچ در سال ۲۰۱۵ چندان محبوب نبودند و هر‌کسی سراغ خرید آن‌ها نمی‌رفت؛ با‌این‌حال، ردیاب‌های سلامتی با استقبال زیادی مواجه می‌شدند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.