ویجت محبوب At a Glance گوگل با باگ نرم‌افزاری مواجه است + جدید

0 12

ویجت محبوب At a Glance گوگل با باگ نرم‌افزاری مواجه است + جدید

به‌نوشته‌ی وب‌سایت Android Central باگ ویجت At a Glance در گوشی‌ های مجهز به اندروید ۱۲ و نسخه‌های جدیدتر به‌صورت‌های مختلفی ظاهر می‌شود. این موضوع به یک مدل یا برند محدود نمی‌شود و در چندین دستگاه اندرویدی، از‌جمله گوشی گوگل و گوشی سامسونگ و گوشی‌ وان پلاس مشاهده شده است.

کاربران گوگل پیکسل با مانعی عجیب روبه‌رو هستند: برای آن‌ها حذف این ویجت از صفحه‌ی اصلی امکان‌پذیر نیست و باعث می‌شود پیام‌هایی همراه با خطا ظاهر شود.

ماهیت پیام‌های دارای خطا همراه با این باگ کاربران را بیشتر آزار می‌دهد. این پیام‌ها مملو از اصطلاحات فنی هستند که کاربرپسند نیستند و بیشتر حالت توسعه‌دهنده‌ای دارند. همچنین، زبان فنی عیب‌یابی را برای کاربران عادی دشوارتر می‌کند.

اگرچه برخی از کاربران راهکارهای موقتی مانند به‌روزرسانی برنامه‌ی گوگل را گزارش کرده‌اند، این موارد به‌طور مداوم مؤثر نیستند و هم‌چنان آن‌ها باید در جست‌وجوی راه‌حل باشند.

گوگل هنوز رسماً این مشکل را تشخیص نداده و به آن رسیدگی نکرده است. این وضعیت مستمر مشکلات موجود در دنیای فناوری را برجسته می‌کند. این یعنی حتی برنامه‌های پرکاربرد و به‌ظاهر پایدار نیز می‌توانند با مسائل غیرمنتظره مواجه شوند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.