هیجان انگیزترین شهربازی های دنیا؛ از قلب آمریکا تا سرزمین اژدهای قرمز + جزئیات کامل

0 84

هیجان انگیزترین شهربازی های دنیا؛ از قلب آمریکا تا سرزمین اژدهای قرمز + جزئیات کامل

اگر قرار باشد برای برنامه‌ای تفریحی در پایان هفته برنامه‌ریزی کنید، احتمالاً شهربازی یکی از اولین گزینه‌هایی است که وارد فهرست شما خواهد شد. محیط شاد و مفرح و بازی‌های هیجان‌انگیز و از همه مهم‌تر نداشتن محدودیت سنی برای لذت‌بردن از امکانات موجود، مهم‌ترین دلایلی هستند که باعث شده‌اند تا از کودکان خردسالان گرفته تا بزرگ‌سالان بالغ، همگی از حضور در شهربازی لذت ببرند.

محبوبیت شهربازی در بین مردم به کشور یا مردمی خاص محدود نیست و در تمام دنیا، شهربازی‌ها جزو اولین انتخاب‌های افراد برای سپری‌کردن اوقات فراغتشان هستند. همین علاقه نیز باعث شده است تا در سراسر دنیا، شهربازی‌های بسیار زیبا و هیجان‌انگیزی ساخته شوند که علاوه‌بر مردم محلی، گردشگران خارجی نیز برای واردشدن به آن‌ها صف بکشند.

در این مقاله از زومیت، هیجان‌ انگیزترین شهربازی‌ های دنیا را معرفی می‌کنیم و سری به گوشه‌وکنار این جاذبه‌های گردشگری محبوب می‌زنیم؛ پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

دیزنی‌لند توکیو (Tokyo Disneyland)

پارک تفریحی بسیار جذاب و دیدنی دیزنی‌لند توکیو در سال ۱۹۸۳ و زمینی به مساحت ۷۴ هکتار ساخته شد تا به اولین پارک دیزنی دنیا تبدیل شود که خارج از خاک آمریکا ساخته شده است. این مجموعه‌ی بسیار دیدنی از ۷ بخش موضوعی مختلف تشکیل شده و درمجموع، ۴۳ جاذبه‌ی گردشگری متنوع و بسیار دیدنی را در خود جای داده است.

دیزنی‌سی توکیو (Tokyo DisneySea) یکی از قسمت‌های زیبای این پارک هیجان‌انگیز است که با الهام از داستان‌های اقیانوس‌ها ساخته شده و ۷ بندر موضوعی مختلف را شامل می‌شود. در میان بخش‌های جذاب این پارک، دزدان دریایی کارائیب، یکی از قسمت‌های محبوبی است که تعداد زیادی از دوستداران کاپیتان جک اسپارو را به‌ خود جذب می‌کند.

دیزنی‌لند توکیو برنامه‌های متنوعی نیز برای عاشقان هیجان و سرعت دارد که یکی از آن‌ها کوهستان بزرگ رعد (Big Thunder Mountain) است. در این ترن هوایی عظیم و هیجان‌انگیز، بازدیدکنندگان می‌توانند با سرعتی بسیار زیاد در اطراف کوه سنگی چرخ بزنند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.