نگاه نزدیک به ماشین شیائومی؛ لوکس و چشم‌نواز [تماشا کنید] + جدید

0 15

نگاه نزدیک به ماشین شیائومی؛ لوکس و چشم‌نواز [تماشا کنید] + جدید

اولین خودرو شیائومی با هیاهوی فراوان سرانجام در بازار چین عرضه شد تا با تسلا مدل اس و پورشه تایکان رقابت کند. قیمت خودرو جدید شیائومی SU7 کمتر از رقبا است تا مردم به خرید آن ترغیب شوند.

حساب کاربری CarView359 در اینستاگرام ویدیوهای جذابی از خودرو شیائومی منتشر کرده است که در آن‌ها شاهد سیستم‌های جذاب، نمای فرمان و همچنین نمایشگر بزرگِ سیستم اطلاعات-سرگرمی خودرو هستیم.

SU7 که در دسته‌ی خودروهای سدان قرار می‌گیرد، اولین جاه‌طلبی شیائومی در بازار پرحاشیه‌ی وسایل نقلیه است.

شیائومی در حالی وارد بازار شده که مطابق آمار، فروش خودروهای برقی روند نزولی گرفته است.

شیائومی برای موفقیت در بازار خودرو رقبای بین‌المللی باتجربه‌ و قدری مثل پورشه و تسلا دارد و باید با برخی از شرکت‌های بزرگ چینی نظیر اکس‌پنگ و بی‌وای‌دی نیز مچ‌اندازی کند (بی‌وی‌دی بالاتر از تسلا، بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی خودرو برقی در جهان است).

مقاله‌های مرتبط

غول چینی صنعت فناوری رؤیاهای بزرگی در سر می‌پروراند و می‌خواهد در ۱۵ تا ۲۰ سال آینده به یکی از پنج خودروساز برتر دنیا تبدیل شود.

خودرو SU7 شیائومی از رابط کاربری اختصاصی HyperOS استفاده می‌کند و در نسخه‌های مختلف دارای باتری ۷۳٫۶ کیلووات‌ساعتی و ۱۰۱ کیلووات‌ساعتی است.

طبق گزارش‌های غیر رسمی، شیائومی هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی SU7 در خارج از چین ندارد. ممکن است این شرکت تا قبل از پایان سال ۲۰۲۴ اولین خودرو شاسی‌بلند خود را نیز رونمایی کند.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.