نحوه دریافت ریز مکالمات سیمکارت ایرانسل + جدید

0 92

نحوه دریافت ریز مکالمات سیمکارت ایرانسل + جدید

اگر به‌جای نسخه وب‌اپلیکیشن از نسخه اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید هم کافی است در صفحه اصلی این برنامه به بخش «خدمات» بروید و در میان سرویس‌های مختلف «مشاهده ریز کارکرد» را انتخاب کنید تا در بخش «مکالمه» بتوانید ریز مکالمات خود را مشاهده کنید.

سیمکارت‌های اعتباری

بنا بر آنچه سایت ایرانسل در خصوص روش‌های دریافت ریز مکالمه‌های سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور نوشته است، شما از طریق اپلیکیشن یا وب‌اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانید ریز کارکردها تا ۳ ماه گذشته در فاصله‌های زمانی ۱۵ روزه را از این پلتفرم‌ها مشاهده کنید.

برای انجام این کار اگر از نسخه وب‌اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید در صفحه اصلی آن وارد بخش «سایر» شوید، گزینه «تاریخچه» را انتخاب کنید و سپس روی بخش «دریافت ریز کارکرد» بزنید تا لیست مکالمه‌های خود را ببینید.

اگر هم از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده می‌کنید و قصد دارید مکالمات تلفنی تا ۳ ماه گذشته در فاصله‌های زمانی ۱۵ روزه را دریافت کنید کافی است در صفحه اصلی این اپ بخش «خدمات» را پیدا کنید و وارد آن شوید؛ سپس گزینه «مشاهده صورت‌حساب» را انتخاب کنید و ریز مکالماتتان در بازه زمانی مذکور را دریافت کنید.

ایرانسل همچنین این امکان را فراهم کرده است که در هر دو نسخه اپلیکیشن و وب‌اپلیکیشن ایرانسل من ۱۵ کارکرد اخیر در ۲ روز گذشته سیمکارت‌های اعتباری را نمایش دهد. برای این کار پس از ورود به اپ یا وب‌اپ ایرانسل من به بخش «سایر» و سپس بخش «تاریخچه» مراجعه کنید و با انتخاب بخش «جزئیات کارکرد ۲ روز آخر» فهرست مکالمه‌های تلفنی دو روز گذشته خود را دریافت کنید.

دریافت ریز مکالمات ایرانسل به شیوه حضوری

اگر به اینترنت دسترسی ندارید یا اصلاً گوشی شما هوشمند نیست و این قابلیت را ندارید که از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنید یا به هر دلیلی شیوه‌های غیر حضوری را ترجیح نمی‌دهید می‌توانید از امکان دریافت ریز مکالمات خطوط دائمی و اعتباری ایرانسل به روش حضوری استفاده کنید.

سیمکارت‌های دائمی

چنانچه سیمکارت ایرانسلی شما از نوع دائمی است، برای دریافت ریزکارکردها تا ۶ دوره گذشته، ۱۵ روز پس از صدور صورت‌حساب و با قابلیت چاپ ریز مکالمات یا ارائه روز آن‌ها روی لوح فشرده می‌توانید به یکی از مراکز فروش و خدمات ایرانسل مراجعه کنید.

علاوه بر این، شما این امکان را دارید که برای دریافت ریز مکالمات خط ایرانسلی خود به‌جای مراجعه به یکی از مراکز فروش و خدمات ایرانسل به یکی از مراکز ارتباط با ایرانسل مراجعه کنید. فقط این نکته را در نظر بگیرید که این مراکز فقط ریز مکالمات تا یک ماه پیش از زمان درخواست شما را می‌توانند ارائه کنند.

سیمکارت‌های اعتباری

اگر سیمکارت اعتباری ایرانسل را دارید و نمی‌دانید برای استفاده از امکان دریافت ریز مکالمات به شیوه حضوری چه کاری باید انجام دهید، لازم است به شما بگوییم که شما هم مثل مشترکان سیمکارت‌های دائمی ایرانسل باید به یکی از مراکز فروش و خدمات ایرانسل بروید. این مراکز می‌توانند ریزکارکردهای خط ایرانسلی شما تا ۶ ماه پیش از زمان درخواست را به شما ارائه کنند.

چنانچه به مراکز فروش و خدمات ایرانسل دسترسی ندارید، می‌توانید مراکز ارتباط ایرانسل سری بزنید و از متصدیان ریز مکالمات خود را درخواست کنید. مراکز ارتباط با ایرانسل کارکردهای خط را، که مربوط به مدت زمان کوتاه‌تری است، به شما ارائه می‌کنند. از این مراکز صرفاً برای دریافت ریز مکالمات تا یک ماه پیش از زمان درخواست می‌توانید کمک بگیرید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.