میکس فولد ۴ در راه است؛ گوشی تاشو ۲۰۲۴ شیائومی با ویژگی‌های پیشرفته + جدید

0 6

میکس فولد ۴ در راه است؛ گوشی تاشو ۲۰۲۴ شیائومی با ویژگی‌های پیشرفته + جدید

شیائومی در سال ۲۰۲۴ دو گوشی تاشدنی جدید را در چین عرضه خواهد کرد. بر‌اساس حدس‌و‌گمان‌ها، اولین گوشی تاشدنی امسال این برند میکس فلیپ است که احتمالاً تا پایان ماه فوریه ۲۰۲۴ (اوایل اسفند ۱۴۰۲) به‌همراه شیائومی ۱۴ اولترا عرضه می‌شود.

گوشی شیائومی مدل میکس فولد ۴ دومین گوشی تاشدنی چینی‌ها است که احتمالاً در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۴ رونمایی می‌شود و اخیراً برخی از جزئیات آن فاش شده است.

به‌گزارش وب‌سایت GSMChina، میکس فولد ۴ شیائومی به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ مجهز است و از ارتباطات ماهواره‌ای دوطرفه پشتیبانی می‌کند. علاوه‌بر‌این، انتظار داریم که گوشی مذکور با رابط کاربری HyperOS و سیستم‌عامل اندروید ۱۴ عرضه شود.

مقاله‌های مرتبط

جزئیات خاصی از میکس فلیپ منتشر نشده است؛ اما انتظار داریم که هر دو گوشی میکس فلیپ و شیائومی ۱۴ اولترا مانند میکس فولد ۴ از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره ببرند و از ارتباطات ماهواره‌ای پشتیبانی کنند.

درباره‌ی قیمت گوشی میکس فولد ۴ و تاریخ عرضه‌ی آن، اطلاعاتی دردسترس نیست؛ اما احتمالاً این گوشی در می ۲۰۲۴ (اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۳) یا در رویداد آینده‌ی شیائومی درکنار محصولاتی مانند تبلت شیائومی سری پد ۷ معرفی خواهد شد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.