میلاد منشی‌‌پور از مدیرعاملی تپسی کناره‌گیری کرد + جدید

0

[ad_1]

میلاد منشی‌‌پور از مدیرعاملی تپسی کناره‌گیری کرد + جدید

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی در پستی که در شبکه‌ی اجتماعی ایکس منتشر کرده رسما اعلام کرده که امروز یعنی ۲۲ اسفند دیگر مدیرعامل تپسی نخواهد بود و تا انتقال امور به مدیرعامل جدید در هیئت مدیره باقی خواهد ماند تا کارهای انتقال به صورت کامل انجام شود.

میلاد منشی‌پور دلیل این تصمیم را تفاوت نگاه‌ها با سهامداران فعلی تپسی یعنی گلرنگ اعلام کرده است. گلرنگ در بهمن‌ماه امسال با خرید ۷۰ درصد سهام تپسی به ارزش نهایی ۲.۱ هزار میلیارد تومان، مالک اصلی تپسی شد.

بعد از خرید سهام تپسی توسط گروه گلرنگ، گفتگوهای متعددی درباره‌ی ادامه راه داشتیم و من علاقه داشتم توسعه‌ بزرگی را برای تپسی رقم بزنم. اما علیرغم علاقه طرفین برای تعریف یک مسیر مشترک، به دلیل تفاوت دیدگاه در موضوعات کلیدی مانند چشم‌انداز توسعه، حوزه‌های توسعه و روش‌های آن و حاکمیت شرکتی، به جمع‌بندی نرسیدیم.

میلاد منشی‌پور، تپسی

منشی‌پور در پست خود در شبکه‌ی اجتماعی ایکس به موضوع فرهنگ سالزمانی پویا و جنگنده در شرکت نیز اشاره کرده است و گفته:

من ماه‌های آتی به عنوان عضو هیات مدیره در تپسی حضور خواهم داشت تا فرایند انتقال مسئولیت با دقت انجام شود. اما آنچه از دید من ادامه مسیر موفقیت تپسی را تضمین می‌کند، حفظ فرهنگ سازمانی پویا و‌ جنگنده‌ی شرکت، حفظ تیم و مدیران و دادن اختیار عمل به آنها، تجمیع کسب و کارهای دیجیتال گروه گلرنگ ذیل هلدینگ تپسی و به رسمیت شناختن اداره‌ی متفاوت کسب و کارهای دیجیتال نسبت به سایر صنایع است. امیدوارم در طراحی مسیر آینده، مجموعه گلرنگ این موارد را مدنظر قرار دهد تا بتوانیم شاهد توسعه تپسی و متعاقبا توسعه بخشی از اقتصاد دیجیتال کشور باشیم.[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.