موزیلا مانیتور پلاس معرفی شد؛ تمام اطلاعات خود را از اینترنت حذف کنید + جدید

0 6

موزیلا مانیتور پلاس معرفی شد؛ تمام اطلاعات خود را از اینترنت حذف کنید + جدید

موزیلا می‌گوید اعضای سرویس پایه‌‌ی موزیلا مانیتور، که با نام Basic Monitor شناخته می‌شود، به اسکن رایگان و یک‌بار حذف اطلاعات در کنار اسکن‌های ماهانه‌ی مستمر، دسترسی خواهند داشت. موزیلا سال ۲۰۱۸ سرویس رایگانی برای نظارت بر حریم خصوصی کاربران در دارک وب ارائه داد و طی سال‌های اخیر نیز خدمات دیگری مثل Mozilla VPN و Firefox Relay را با محوریت محافظت از داده‌های خصوصی کاربران ارائه کرده است.

موزیلا می‌گوید اسکن‌های دوره‌ای می‌تواند جزئیاتی مثل نام و آدرس خانه‌ی کنونی و قبلی شما را در فضای آنلاین پیدا کند و در کنار آن سعی دارد اطلاعاتی مثل سرگرمی‌ها یا ناحیه‌‌ی مدرسه‌ی فرزندتان را تشخیص دهد.

خدمات محافظت از حریم خصوصی کاربران در فضای اینترنت نسبتاً رایج هستند اما اکثر مردم آشنایی زیادی با این سرویس‌ها ندارند. به‌عنوان مثال DeleteMe به پیداکردن سایت‌های کلاهبرداری کمک می‌کند. اکنون شهرت موزیلا به‌عنوان یکی از مدافعان همیشگی حریم خصوصی می‌تواند به گسترش بیشتر خدمات حفاظت از حریم‌خصوصی در فضای آنلاین کمک کند.

سرویس موزیلا مانیتور پلاس درحال حاضر با پرداخت هزینه‌ی ۸٫۹۹ دلار در هر ماه دردسترس کاربران است و البته می‌توان در صورت تمایل از سرویس رایگان این شرکت نیز استفاده کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.