مقایسه شگفت‌انگیز اندازه حیوانات ماقبل تاریخ و نوادگان مدرن آن‌ها + جدید

0 81

مقایسه شگفت‌انگیز اندازه حیوانات ماقبل تاریخ و نوادگان مدرن آن‌ها + جدید

رومن اوچایتل (Roman Uchytel) در زمان کودکی‌اش نزدیک یک باغ وحش زندگی می‌کرده و همیشه به حیوانات علاقه داشته است. او پس از فارغ‌التحصیلی از مدرسه هنر، آموزش حرفه‌ای خود را با علاقه شخصی‌اش برای ایجاد زیاگان ماقبل‌تاریخ ترکیب کرد. رومن به همراه همسرش الکساندرا، یک وب‌سایت باورنکردنی را راه‌اندازی کردند که در آن سرگرمی‌هایی از حیوانات ماقبل تاریخ در کنار نوادگان مدرنشان به نمایش گذاشته می‌شود.

اوچایتل و همسرش در ابتدا مجموعه‌ای از مقایسه اندازه را ایجاد کردند تا فرزندانشان بدانند نسل حیواناتی که در باغ وحش دیده‌اند چه شکلی هستند. با گذشت زمان این سرگرمی به یک حرفه تبدیل شد و این زوج کتاب‌ها، تقویم‌ها، پوسترهای آموزشی و کارت پستال‌هایی از این حیوانات منقرض‌شده منتشر کردند.

برای ایجاد تصاویر دیجیتال، اوچایتل زمان و دقت زیادی را صرف می‌کند تا همه‌چیز را درست کند. او با دانشمندان و موزه‌های زیادی در سراسر جهان همکاری می‌کند تا اسکلت‌ها یا اطلاعات مرتبط را از آن‌ها دریافت کند. رومن می‌گوید حین بازسازی حیوانات باستانی، ساده‌ترین راه تکیه بر اسکلت است. با دانستن آناتومی می‌توان با دقت نسبتاً خوبی یک حیوان را بازسازی کرد. اگر حیوان نسل داشته باشد هم کمک بزرگی است. سخت‌ترین قسمت، الگوی رنگ‌آمیزی است، اگرچه در این مورد می‌توان به زیستگاه تکیه کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.