مقایسه آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس با نسل قبل + جدید

0 19

مقایسه آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس با نسل قبل + جدید

دوربین سلفی مدل‌های پرو آیفون ۱۵ نیز مثل سال قبل همچنان ۱۲ مگاپیکسلی است که از لرزش‌گیر تصویر الکترونیکی پشتیبانی می‌کند و امکان ضبط ویدیو با وضوح 4K را دارد.

اپل ویژگی فیلم‌برداری فضایی را نیز به آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس اضافه کرده است که به‌گفته‌ی این شرکت، به شما امکان می‌دهند خاطرات خود را به روشی جدید در ویژن پرو تماشا کنید.

سایر ویژگی‌ها

آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس همچنان مثل نسل قبل از همان سیستم احرازهویت بیومتریک تشخیص چهره بهره می‌برند. این گوشی‌ها مثل هماتایان آیفون ۱۴ خود از حسگر تشخیص چهره‌ی سه‌بعدی، شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، حسگر مجاورت، قطب‌نما و فشارسنج هوا بهره می‌برند.

ارتقای دیگر در مدل‌های پرو آیفون ۱۵، پشتیبانی از وای‌فای 6E است؛ درحالی‌که نسل قبلی این گوشی‌ها با وای‌فای ۶ عرضه شدند. البته همه‌ی مدل‌های پرو آیفون ۱۵ و ۱۴ از بلوتوث ۵٫۳ پشتیبانی می‌کنند.

آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس همچنان از اسپیکر دوگانه‌ی استریو استفاده می‌کنند و بدون جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون عرضه می‌شوند و درنتیجه، از این‌نظر نیز کاملاً شبیه نسل قبل هستند.

درنهایت، قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس تفاوتی با قیمت آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس در زمان عرضه‌ی آن‌ها ندارد و افزایش قیمتی روی آن‌ها اِعمال نشده است.

اپل گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس ۱۲۸ گیگابایتی را با برچسب ۱٬۰۹۹ دلار عرضه کرد و مدل ۲۵۶ گیگابایتی این محصول با قیمت ۱٬۱۹۹ دلار روانه‌ی بازار شد. اکنون مدل پایه‌ی آیفون ۱۵ پرو مکس که ۱٬۱۹۹ دلار قیمت دارد، از ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی بهره می‌برد.

در‌ادامه، می‌توانید جدول مقایسه‌ای مشخصات فنی مدل‌های پرو آیفون ۱۵ و مدل‌های پرو آیفون ۱۴ را مشاهده کنید.

جدول مقایسه‌ی مشخصات آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۵ پروSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.