آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان

8 / 10
از 25 کاربر

دوربین دار بسته پلاک خوان


ده توصیه و نکته مهم برای رسیدن به سیستم پلاک خوان


1-    مکان یابی:


مهمترین فاکتور در تهیه سیستم پلاک خوان انتخاب جای مناسب برای نصب دوربین مدار بسته پلاک خوان می باشد. محدودیت هایی نیز ممکن است وجود داشته باشد، مثلا ممکن است شما چندین گزینه برای نصب دوربین مدار بسته نداشته باشید، لذا باید برای رفع این محدودیت ها چاره اندیشی کنید.
یکی از مشکلاتی که همواره در سر راه دوربین های پلاک خوان می باشد خارج شدن پلاک خودرو ها از بازه به نمایش در آمده توسط دوربین مدار بسته است. برای رفع این مشکل می توانید با کم کردن عرض معبر توسط موانع ثابت استفاده کنید و نیز باید تلاش کنید زاویه پلاک خودرو با دوربین مدار بسته نصب شده زیاد نباشد تا دید کافی نسبت به آن از بین نرود. راه حل دوم اضافه کردن دوربین دوم می باشد. با کارگزاری دوربین مدار بسته دوم می توانید زاویه بیشتری را پوشش دهید.


2-    انتخاب دوربین مدار بسته:


بسیاری از تولیدکنندگان دوربین مدار بسته ادعا می کنند، دوربین های تولید آنها قابلیت نصب در محل هایی که نیاز به خواندن پلاک باشد را دارند، در حالیکه صحت این موضوع فقط در تعداد بسیار کمی از آنها مشاهده شده است.
دوربین مدار بسته پلاک خوان به طور کلی باید دارای نورافکن مادون قرمز، شاتر پر سرعت باشد، از دیگر قابلیت های مهم در این موارد زوم و یا همان بزرگ نمایی میباشد تا بتواند قاب تصویر مناسب با بهترین کیفیت را خروجی گرفت، حال آنکه دوربین مدار بسته چرخشی موتوردار ( پی تی زد) می تواند در اولویت قرار بگیرند.
حال حساسیت تردد می تواند در خواست های مشتریان را بالا ببرد مثلا در مسیری بجز پلاک جزئیات رنگ بدنه و سرنشینان نیز لازم باشد، در این موارد توصیه کارآمد افزایش تعداد دوربین می باشد.


3-    نصب دوربین مدار بسته:


 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوانبهترین حالت نصب دوربین مدار بسته موازی افق و مستقیما روبروی خودرو می باشد، معمولا چنین شرایطی در محل نصب وجود ندارد و باید برای دوربین مدار بسه پایه یا بازویی یا .... تهیه و تعبیه شود، این جایگاه باید مهندسی شده و با بررسی دقیق انتخاب و ساخته شود زیرا که ابعاد خودروهایی که از مسیر تردد می کنند متفاوت می باشد. در مرحله اول این تفاوت سایز باعث محدودیت در قرار دادن بازویی یا پایه ای می شود که قرار است در محل نصب شود و دوم اینکه زاویه ای که دوربین می گیرد تا پلاک خودرو را به وضوح به نمایش در آورد بازه ی باز تری خواهد بود.
ارتفاع ایده آل 90 سانتی متر و در غیر اینصورت بیشتر زاویه دوربین مدار بسته با پلاک خودرو ها باید 30 درجه باشد، ضمنا لازم به ذکر است قرائت پلاک از پشت اصلا توصیه نمی شود.


4-    بزرگنمایی:


بزرگترین علتی که یک دوربین مدار بسته را نا کارآمد می کند، نداشتن قابلیت بزرگنمایی است.
در بهترین حالت باید دو آینه بغل خودرو مماس به دو طرف تصویر باشد پس لازم است برای خودرو های متفاوت زوم متفاوت اعمال شود. با این شرایط نصب و راه اندازی بسیار بسیار راحت تر خواهد بود.


5-    جلوگیری از تار شدن تصویر:


بعد از اطمینان از نصب دوربین در نقطه ای که بتواند شناسایی را انجام دهد باید بتوانید تصویر واضحی را از دوربین مدار بسته بگیرید، تنها دوربین های پلاک خوان با سرعت شاتر بالا قادر به خروجی کردن تصاویر واضح مورد نیاز می باشند. اگر سرعت شاتر یک بیست هزارم تنظیم شده و مجهز به مادون قرمز قوی باشد شما می توانید از اینکه در سرعت بالا و تاریکی نیز تصویر خودرو را داشته باشید مطمئن باشید.


6-    راننده خودرو:


اگر بجز پلاک، تصویر سرنشین نیز اهمیت داشته باشد، شما باید حداقل از دو دوربین استفاده کنید، دوربین مدار بسته دوم نیز ویژگی هایی باید داشته باشد تا به حداکثر کارآمدی خود برسد.
همانطور که می دانید بازتاب نور از شیشه خودرو باعث محو شدن تصویر در دوربین می شود لذا لازم است دوربین مدار بسته مجهز به فیلتر پولاریزه باشد با این سیستم شما می توانید از روبرو یا از سمت راننده، او را زیر نظر بگیرید.


7-    نرم افزار:


توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاکخوانبرای بررسی دقیق، جمع اوری اطلاعات، دسته بندی تصاویر ضبط شده و ..... شما نیاز به یک سیستم جامع دارید، بهتر است از لحظه اول مجموعه را اصولی پیش ببرید. احتمال گسترش سیستم و یا افزایش پایگاه ها نیز هست. بنابراین برای اینکه در اینده بدون نیاز به آموزش با هزینه کم تر سیستم خود را گسترش دهید نیاز دارید از قبل برنامه ریزی کنید در نهایت باید توجه داشته باشید، قصر دارید به چه نحوه هایی داده ها و امار ها جمع آوری و دسته بندی شوند، بسته به نیاز به نیازتان باید نرم افزار دقیق و درست انتخاب کنید.


8-    امنیت:


از لزوم یک سیستم امنیتی، نظارتی ذخیره اطلاعات برای مدت محدود می باشد.
در ابتدا باید اطمینان داشته باشید سیستم پلاک خوان مجهز به رمز شخصی شده تا از ورود افراد غیر مجاز به داده های شخصی ذخیره شده جلوگیری شود. اگر قادر به بررسی مداوم و پاکسازی سیستم نیستید بهتر است از نرم افزاری که به صورت اتوماتیک این کار را انجام می دهد استفاده کنید.
ایجاد محیط امن و قابل ردیابی برای کاربرانی که به اطلاعات دسترسی دارند نیز از موارد دیگر می باشد.


9-    عدم استفاده از تجهیزات خانگی در مصارف صنعتی:


از انتخاب سیستم پلاک خوان که بر روی سیستم عامل های مرسوم مانند ویندوز نصب می شوند خودداری کنید زیرا ویروس ها و متجاوزان راحتتر به آن نفوذ می کنند، ضمنا طراحی UPS مورد نیاز سیستم نیز می تواند از ضروریات این مجموعه باشد.


10-    آزمودن قبل از خرید:


از فروشگاه یا شرکتی که می خواهید طراحی این مجموعه را به آنها محول کنید بخواهید. 24 ساعت بصورت امتحانی تمام خاسته های شما را در مجموعه تان تست کنند تا اطمینان صد در صد نسبت به کارایی کامل سیستم حاصل شود.

علی رضوانی : قیمت جهت همکار
43 14
با سلام جهت همکار قیمت ها به همین صورت می باشد البته من در کار نصب هستم چنانچه نمایندگی هم باشه می توانم برای شهرستان فعالیت کنم
مدیریت : پاسخ
22 20
سلام - قیمت دوربین های مدار بسته جهت همکاری برای شما ارسال خواهد شد .
محمد دانشور : قیمت همکاری
14 9
با عرض سلام لطفا قیمت همکاری دوربین های مدار بسته hd خودتون رو برام ایمیل کنید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
11 5
با عرض سلام شما جهت بررسی و نحوه ی روال اداری شرکت درخواست خود را برای شرکت بر روی سربرگ خود فکس نمایید و در صورت بررسی لیست قمیت همکار برایتان ارسال می گردد .
مصطفی عیسی پور : پک کامل دوربین با قیمته مناسب
12 4
با سلام من یه مغازه دارم یه پک کامله دوربین با یه دی وی ار 16کاناله میخام البته با قیمته مناسب وکیفیته خوب
مدیریت : پاسخ
9 6
با سلام ممنون از انتخاب شما با توجه به اینکه تنوع محصولات زیاد می باشد شما لطفا جهت مشاوره صحیح و دقیق با شرکت تماس گرفته و به صورت حضوری با کارشناس فنی شرکت صحبت نمایید .
saeed : لیست قیمت
7 3
با سلام جهت همکار لیست قیمت ها رو بفرستید شرایط نمایندگی برای شهرستان ؟
مدیریت : پاسخ
7 6
همکار گرامی سلام لطفا جهت تسریع در امور اداری درخواست خود را در سربرگ برای شرکت فکس یا ایمیل نمایید. شماره فکس: 66685712
رمضانی : -
1 0
سلام باعرض خسته نباشید قیمت برای همکار می خواستم ودوس دارم درمورد نمایندگی هم شرایط رو بدونم باتشکر.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام لطفا درخواست خود را درسربرگ فروشگاه همرا با مهر برایمان ارسال کنید تامراحل استعلام انجام گیرد تا لیست قیمت همکار دوربین مداربسته برای شما ارسال میگیرد
محمد رضا : قیمت همکاری
0 0
با سلام.لطفا لیست قیمت همکاری برام ارسال کنید ممنون میشم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با تشکر از انتخاب شما در اسرع وقت و آماده شدن لیست جدید ، برایتان ارسال خواهد شد .
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با تشکر از انتخاب شما در اسرع وقت و آماده شدن لیست جدید ، برایتان ارسال خواهد شد .
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام و درود فراوان همکار گرامی قابل ذکر است که پس از آماده شدن لیست جدید محصولات و قیمت همکاری . لیست مذکور در اسرع وقت ارسال می گردد با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در اسرع وقت لیست قیمت محصولاتمان برایتان ارسال می گردد . با تشکر از انتخاب و اعتماد شما
مدیریت : پاسخ
0 1
با سلام همکار گرامی جهت ارسال لیست قیمت دوربین مدار بسته در اسرع وقت اقدام خواهد شد با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام با تشکر از انتخاب شما در اسرع وقت لیست قیمت همکار برایتان ارسال خواهد شد .
مدیریت : پاسخ
0 1
همکار گرامی سلام با توجه به درخواست شما لیست قیمت محصولات دوربین مدار بسته در اسرع وقت برایتان ارسال خواهد شد با تشکر مرکز کوماکس ایران
مدیریت : پاسخ همکاری
0 0
سلام لطفا درخواست خود رادر سر برگ فروشگاه همراه با مهر برایمان ارسال کنید تا لیست قیمت دوربین مداربسته برایتان ارسال شود باتشکر
بهروز بختیاری : قیمت دوربین و هزینه نصب و راه اندازی
0 1
با سلام با تشکر از توضیحات شما ، در خصوص انواع دوربین ، قیمت و هزینه نصب و نگهداری آن اطلاعاتی برای اینجانب ارسال نمائید. با تشکر
مدیریت : پاسخ همکاری
0 0
سلام هزینه نصب دوربین مداربسته 30000 تومان وهزینه نصب دی وی ار 50000 تومان جهت مشاوره وفروش میتوانید با شماره 0216123 داخلی 109 تماس بگیرید
صائمی : همکار
0 1
با سلام لطفا لیست قیمت همکار جهت بررسی و خرید ارسال نمایید با تشکر
مدیریت : پاسخ همکاری
0 0
سلام لطفا درخواست خود رادر سر برگ فروشگاه همراه با مهر برایمان ارسال کنید تا لیست قیمت دوربین مداربسته برایتان ارسال شود باتشکر
مدیریت : پاسخ همکاری
0 0
سلام لطفا درخواست خود رادر سر برگ فروشگاه همراه با مهر برایمان ارسال کنید تا لیست قیمت دوربین مداربسته برایتان ارسال شود باتشکر
مهدی رحیمی : لیست قیمت محصولات
0 0
با سلام و تشکر از مطالب ارزشمندتان . لطفا در صورت امکان لیست قیمت محصولات را برای من ارسال نمایید. با تشکر
مدیریت : پاسخ قیمت
0 0
سلام ممنون لطف شما لیست قیمت دوربین مداربسته در اولین فرصت برای شما ارسال می شود
فروغی : دوربین ارزان قیمت
0 0
دوربین ارزان تا 200 هارد هم دارن؟ با تشکر
مدیریت : پاسخ همکاری
0 0
سلام دوربین مداربسته با قیمت پیشنهادی شما وهارد موجود است. جهت مشاوره وفروش میتوانید با شماره 0216123 داخلی 109 تماس بگیرید
زارغ : لیست قیمت
0 0
با سلام جهت همکاری لطفا لیست قیمت به ایمیل فوق ارسال نمایید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام خدمت همکارمحترم ابتدا پوزش مارابه خاطر تاخیر در ارسال لیست قیمت دوربین های مداربسته بپذیرید لیست قیمت دوربین ها برای شما ارسال خواهد شد دوربین ها ahdوipمیباشدوتا15درصد همکاری کسر میگردد
jamshidi : قیمت همکار دوربین
2 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام خدمت همکارمحترم ابتدا پوزش مارابه خاطر تاخیر در ارسال لیست قیمت دوربین های مداربسته بپذیرید لیست قیمت دوربین ها برای شما ارسال خواهد شد دوربین ها ahdوipمیباشدوتا15درصد همکاری کسر میگردد
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام خدمت همکارمحترم ابتدا پوزش مارابه خاطر تاخیر در ارسال لیست قیمت دوربین های مداربسته بپذیرید لیست قیمت دوربین ها برای شما ارسال خواهد شد دوربین ها ahdوipمیباشدوتا15درصد همکاری کسر میگردد
مدیریت : پاسخ
0 1
لیست قیمت دوربین مدار بسته مطابق در خواست جنابعالی ارسال گردید، برای اطلاعات بیشتذ با شماره 6123-021 تماس بگیرید.
AMIR HOSSIEN : قیمت همکاری
1 0
با عرض سلام .قیمت دوربین های مدار بسته جهت همکاری می خواستم با تشکر..
Reza : لیست قیمت
0 0
با سلام جهت خرید محصولات ، لطفالیست قیمتهارو ارسال نمایید.باتشکر
مدیریت : پاسخ قیمت
0 0
سلام لیست قیمت برای شما ارسال می شود جهت مشاوره و خرید میتوانید با شماره0216123 داخلی 109 تماس بگیرید
علی : سوال فنی
0 0
باسلام میخواستم بدونم دوربین های مداربسته ایکه در خیابان ها هست رو چطوری تصویر شومیبینن و کجا.ممنون میشم جواب بدین.
مدیریت : پاسخ فنی
0 1
سلام دوربین مداربسته به وسیله اینترنت تصاویر ضبط شده را به مرکز کنترول راهنمایی ورانندگی ارسال میکنند که بنا به کاربردی که دارنند در جای خاصی مورد استفاده قرار می گیرنند مثلادوربین مداربسته ثبت تخلف با کنترول ترافیکی فرق میکند
نیک اندیش : کاتالوگ
3 1
لطفا کاتالوگ کامل +لیست قیمت همکاری.با تشکر
مدیریت : پاسخ
4 1
سلام - کاتالوگ و لیست قیمت دوربین مدار بسته برای ارسال گردید . لطفا جهت اطلاع از درصد های همکاری با شماره 6123 بخش فروش تماس حاصل فرمائید .
رحیم حسین پور : درخواست راهنمایی برای خرید پک کامل دوربی ...
4 2
می خواهم برای یک آپارتمان 8 واحدی سیستم مداربسته خرید و نصب کنم . لطفا راهنماییم بفرمایید که چه دی وی آری و با چه دوربینی را انتخاب کنم تا وضوح تصویر خوب داشته باشد و جنس با کیفیت بوده باشد . متشکرم .
مدیریت : پاسخ
2 2
سلام - جهت ارائه خدمات بهتر و معرفی بهترین دوربین مدار بسته مناسب با مجتمع ، محیط باید بازدید بشه . لطفا جهت اعلام نشانی و هماهنگی های لازم با شماره 6123 با بخش فروش تماس حاصل فرمائید .
علی : قیمت برای همکار
5 0
سلام اگه میشه لیست قیمت همکار دوربین های داهوا را برام ایمیل کنید البته با دووی آر
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام لیست درخواستی از دوربین های مدار بسته به ایمیل شما ارسال شد با شماره 021-6123 با کارشناس ما در تماس باشید ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
لیست قیمت دوربین مدار بسته داهوا ( dahua) همراه با دی وی ار (dvr) ارسال خواهد شد
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام لیست قیمت دوربین مدار بسته طبق درخواست جنابعالی ارسال شد
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام لیست قیمت دوربین مدار بسته DAHUA برای شما ارسال شد.
محمود سلماني : سلام ليست قيمت همكار لطفا اگر امكانش هست
1 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام لیست قیمت های دوربین مدار بسته ارسال گردید، برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 6123-021 تماس بگیرید
سجاد : ارسال لیست قیمت همکار
1 0
درصورت امکان ارسال،لیست همکار شماره تماس،09149463048 شماره تلکرام09214576303
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام لیست قیمت دوربین مدار بسته به شماره شما ارسال گردید.
مهدی : ارسال لیست قیمت
1 0
با سلام لطفا قیمت دوربین ها رو برام ایمیل بزنید البته قیمت همکاری
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام طبق درخواست جنابعالی لیست قیمت دوربین مدار بسته ارسال گردید
مهندس هاشمی : 0
1 0
09308536705
مدیریت : پاسخ
1 0
برای اطلاع از قیمت دوربین مدار بسته با شماره 6123-021 تماس بگیرید با تشکر
مهندس منصوری : درخواست لیست قیمت همکاری
0 0
درخواست لیست قیمت همکاری دوربین مدار بسته دارم.
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام جناب منصوری لیست قیمت های دوربین مدار بسته از تمامی برندها برای شما ارسال گردید.
داريوش : ارسال ليست قيمت
0 0
در صورت امكان ارسال ليست قيمت همكار جهت خريد . اينجانب فروشنده و نصاب مي باشم با تشكر
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام لیست قیمت دوربین مدار بسته به آدرس ایمیل شما ارسال گردید.
احمدی : لیست قیمت دوربین
1 0
لطفا لیست قیمت دوربین های شبکه را از مرغوبترین برند ها برام ارسال فرمایید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام لیست قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه در حال تنظیم و ویرایش می باشد، به محض آماده شدن برای شما به آدرس ایمیل تان ارسال خواهد شد.
سجاد : سلام
0 0
سلام خدمت شما لیست قیمت همکار و شماره تماس جهت همکاری بیشتر با شما شماره تماس بنده هم : 09174080955 * 09164900097 شهاب الکتریک
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام و خسته نباشید خدمت همکار محترم لیست قیمت همکار برای تمام برند های موجود در انبار دوربین مدار بسته برای شما ارسال گردید
مصطفی : سلام
0 0
باسلام لطفااگرامکانش هست لیست قیمتهای همکاررابرایم ارسال کنید باتشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام خدمت همکار گرامی لیست قیمت دوربین مدار بسته طبق درخواست شما به آدرس ایمیلتان ارسال گردید.
حسين : با سلام درخواست ليست قيمت همكاري دارم مم ...
0 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام لیست قیمت دوربین مدار بسته طبق درخواستتون به ایمیل شما ارسال گردید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 6123-021 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش راهنماییتون کنند. با تشکر
سجاد : درخواست قیمت
0 0
باسلام لطفا قیمت دوربین کنترل ترافیک و پلاک خوان و کنترل سرعت بر روی ایمیل یا در واتس اپ و تلگرام به شماره تماس 09174080955 ارسال کنید . این پروژه وقت زیادی نداره لطفا هرچه سریع تر ارسال کنید تا قیمت بدهم و انشاءالله در صورت قبولی مزاحم شوم جهت خرید . با تشکر 09174080955 شبکه های اجتماعی 09164900097 تماس تلفنی
حسين : درخواست ليست قيمت دوربينهاي پانوراما
1 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام دوربین مدار بسته فیش آی موجو می باشد در چند برند متفاوت ، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های شرکت مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
رضا : درخواست قیمت
0 0
با سلام خدمت همکاران محترم ، لطف می کنید لیست قیمت همکار (dvr/nvr/camera:ahd;analog;ip) با تصاوبر برای بنده ایمیل کنید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلاملیست قیمت دوربین مدار بسته طبق درخواست جنابعالی به ادرس ایمیل شما ارسال می گردد، لطفا بعد از ملاحظه با شماره 6123-021 تماس بگیرید تا نحوه همکاری و فروش را به اطلاع شما برسانند.
اکبر. ایرانپور ... : سوال
0 0
سلام علیکم من یکدانه چشمی دیجیتال با فیش قابل اتصال به مانیتور میخواهم . ضمن دوربین با ضبط صدا و تصویر که در غیاب فرد ارسال تصویر و صدا کند تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام برای کسب اطلاعات از مدل دستگاه های چشمی و دوربین مدار بسته با شماره تماس مندرج در سایت تماس بگیرید. با تشکر
محمد : ليست قيمت دوربين و DVR
0 1
با سلام خدمت شما،لطفا کاتالوگ و ليست قيمت هاي دوربين و DVR را به ايميلم ارسال ميکنيد،براي محيط باز چ دوربيني پيشنهاد ميکنيد؟،با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در اولین فرصت لیست قیمت دوربین مدار بسته برای شما ارسال خواهد شد.
_رسول : خالی
2 0
آیا امکان پخش فیلم های دوربین مدار بسته در اینترنت هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام خیر، دوربین مدار بسته با کد آی پی در اینترنت قابل بازبینی می باشد. کد آی پی کاملا شخصی است و می توانید برای آن رمز عبور بگذارید تا امنیت آن را بالا ببرید.
محسن فضلي : درخواست ليست قيمت همكار
0 0
با سلام وخساع نباشيد من در پروژه هاي اجرايي برند FTD كار ميكنم ميخواستم ازتون درخواست كنم ليست قيمت محصولات را برايم ارسال كنيد تا شايد سعادت همكاري داشته باشم
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام در خصوص ارسال لیست قیمت همکاری دوربین مدار بسته باید عرض کنم که لازم است درخواستتون رو بصورت کتبی داخل سربرگ برای شرکت فکس نمایید، شماره فکس در قسمت تماس با موجود می باشد. با تشکر
احسان الوستانی : متن خوب
0 0
متن بسیار مفید و خوب
مدیریت : پاسخ
0 0
ممنونم از توجهتون
وحید مددی : درخواست لیست قیمت
2 0
با سلام لطفا لیست قیمت NVR, IP CAMERA ارسال بفرمایید
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام برای دریافت لیست قیمت دوربین مدار بسته درخواستتون رو تلفنی با مسئول مربوطه هماهنگ کنید
حسن صداقتی : خرید دوربین مدار بسته
0 0
دوربینHDCVl باقیمت136000تومان با نصب هستش .چون من بومهن زندگی میکنم و برای منزل میخوام استفاده کنم که مسافرت یا جایی رفتم .دوربین را فعال کنم.چون به تازگی مورد سرقت قرار گرفتم و تلویزیون ال ای دی 49اینچ بنده دزد برد.با تشکر جواب.از طریق پیام کوتاه یا تلگرام09215714541 09333556175
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام شماره شما اعلام شده به همکاران برای ارائه مشاوره در مورد دوربین مدار بسته با شما تماس می گیرند.
کشاورز : لیست قیمت همکار
1 0
باسلام اگه لطف کنید لیست قیمت جهت همکار لطف کنید ممنون میشم.09166645076
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام برای دریافت لیست قیمت همکار با شماره مندرج در بخش تماس با ما تماس بگیرید با تشکر
روزبه : لیست قیمت
0 0
سلام و عرض خسته نباشید .لطفا لیست همکار محصولاتتون رو برام ارسال کنید .
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام همکار گرامی برای دریافت لیست قیمت دوربین مدار بسته لطفا با شماره 0216123 تماس بگیرید.
علیرضا : دوربینAHD
0 1
لطفا اگه میشه لیست قیمت همکار دوربین های AHDرو برام ارسال کنید باتشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
برای دریافت لیست قیمت دوربین مدار بسته با شماره 0216123 تماس بگیرید تا در کمترین زمان لیست قیمت مربوطه برای شما ارسال شود.
بابک : لیست قیمت
0 0
باسلام همکارهستم ازشهرستان ایذه لیست قیمت میخواهم جهت همکاری باتشکر
مدیریت : پاسخ قیمت
0 0
سلام لیست قیمت دوربین مداربسته در اولین فرصت برای همکاری برای شما ارسال میشود
مح : هارد
0 0
هارد برای شش دوربین سه ماه دخیره کنه چندبایدباشه
مدیریت : پاسخ هارد
0 0
با سلام برای انتخاب هارد دوربین مداربسته بستگی به کیفت دوربین مدار بسته ودی وی ار انتخابی شما دارد حداقل باید یه هارد 4 تهیه کنید
بهزاد ربا میلی : قیمت دوربین و دستگاه
2 0
سلام مدیریت عزیز، لیست قیمت همکار را برای اینجانب ،بهزاد رباط میلی مدیر فروشگاه بهزاد رایانه اراک ، ارسال نمایید.با تشکر
مدیریت : پاسخ دوربین
0 0
سلام لطفا درخواست خود را در سربرگ فروشگاه همراه با مهربرایمان ارسال کنید تا لیست قیمت دوربین مداربسته برایتان ارسال شود با تشکر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :