مشکل خواب دارید؟ شاید این ایرباد ویژه به شما کمک کند + جزئیات کامل

0

[ad_1]

مشکل خواب دارید؟ شاید این ایرباد ویژه به شما کمک کند + جزئیات کامل

انکر به‌مناسبت روز جهانی خواب از ایرباد Soundcore Sleep A20 رونمایی کرد. این ایرباد روی بهبود کیفیت خواب متمرکز است.

طبق بیانیه‌ی رسمی انکر، ایرباد جدید این شرکت از قابلیت حذف نویز فعال بهره نمی‌برد، اما در عوض به سَریِ ویژه‌ای مجهز شده است که باعث می‌شود تا صدا‌ها در مقایسه با حالت عادی، به‌میزان سه‌ برابر بیشتر مسدود شوند.

ایرباد Soundcore Sleep A20 به‌صورت جمع‌وجور طراحی شده است و حتی برای افرادی که عادت دارند به پهلو بخوابند مناسب به‌نظر می‌رسد. ایرباد نام‌برده قابلیت پخش صداهای آرامش‌بخش را دارد تا بتوانید راحت‌تر و با کیفیت بیشتری بخوابید.

عمر باتری Soundcore Sleep A20 در حالت Sleep و هنگام پخش صداهای آرامش‌بخش حدود ۱۴ ساعت اعلام شده است. جدیدترین هدفون انکر درصورت همراهی با کیس شارژ خود، مجموعاً ۸۰ ساعت شارژدهی دارد.

مقاله‌های مرتبط

محصول جدید چینی‌ها از قابلیت زنگ بیدار‌باش داخلی پشتیبانی می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران از خواب برخیزند. Soundcore Sleep A20 توانایی نظارت بر کیفیت خواب افراد را دارد و هنگام گم شدن به کمک برنامه‌ی مخصوص خود روی تلفن همراه، صدایی پخش می‌کند تا پیدا کردنش آسان‌تر شود.

قیمت هدفون Soundcore Sleep A20 حدود ۱۵۰ دلار اعلام شده است و از تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۴ (۲۸ فروردین ۱۴۰۳) دردسترس خواهد بود.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.