مشاهده قبض تلفن ثابت با سریع‌ترین روش + پرداخت + جدید

0 63

مشاهده قبض تلفن ثابت با سریع‌ترین روش + پرداخت + جدید

قبض‌ تلفن ثابت هم مثل قبض‌های دیگر در سال‌های اخیر به صورت اینترنتی و پیامکی برای مشترکان فرستاده می‌شود. این شیوه علاوه بر اینکه باعث صرفه‌جویی در مصرف کاغذ می‌شود و به محیط زیست کمک می‌کند، سرعت دسترسی بیشتری دارد و مشترک می‌تواند راحت‌تر قبض تلفن ثابت را مشاهده کند و آن را پرداخت کند.

با توجه به اینکه صورت‌حساب تلفن ثابت یک ماهه است، برای جلوگیری از یک طرفه شدن خطوط تلفن باید هزینه‌ آن را به صورت ماهانه و در مهلت زمانی تعیین شده بپردازید.

برای پرداخت قبض تلفن ثابت گزینه‌های پایان‌دوره و میان‌دوره پیش روی شماست. قبض پایان‌دوره، قبض یک ماهه شماست. قبض میان‌دوره کل کارکرد تلفن دوره را تا زمان استعلام به شما اعلام می‌کند.

مشاهده قبض تلفن ثابت از طریق پیامک

پیامک‌های قبض تلفن ثابت معمولا به شماره‌ای که مشترک هنگام ثبت نام تلفن ثابت اعلام کرده ارسال می‌شود. اگر پیامک برایتان ارسال نمی‌شود احتمالا در سامانه مخابرات تلفن همراهتان ثبت نشده است یا شما شماره همراهی را که ارائه کرده بودید عوض کرده‌اید. در این صورت می‌توانید از طریق کد USSD شماره همراه را ثبت کنید.

ابتدا کد #2020* را شماره‌گیری کنید و سپس گزینه ثبت شماره همراه را انتخاب کنید. در قسمت بعد باید شماره تلفن ثابت را به همراه کد شهر وارد کنید و در پایان گزینه SEND را انتخاب کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.