مرورگر Brave با چت‌بات متمرکز بر حریم خصوصی به جنگ کروم می‌رود + جدید

0 24

مرورگر Brave با چت‌بات متمرکز بر حریم خصوصی به جنگ کروم می‌رود + جدید

قابلیت‌های اصلی لئو تا حد زیادی شبیه سرویس‌های دیگری مثل بینگ چت و گوگل بارد هستند؛ این چت‌بات جدید می‌تواند ترجمه کند، به پرسش‌ها پاسخ دهد، صفحات وب را خلاصه کند و محتوای جدید بسازد.

بریو می‌گوید مزیت اصلی لئو در کنار قابلیت‌های یادشده، تمرکز ویژه بر امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران است. مکالماتی که با لئو انجام می‌دهید در هیچ‌جا ثبت نمی‌شوند و از آن‌ها برای تعلیم مدل‌های هوش مصنوعی استفاده نخواهد شد. همچنین برای استفاده از لئو نیازی به لاگین در حساب کاربری نیست. بریو هشدار می‌دهد که ممکن است برخی از پاسخ‌های لئو شامل اطلاعات غیردقیق یا اشتباه باشند.

نسخه‌ی استاندارد لئو از مدل زبانی بزرگ Llama 2 متا استفاده می‌کند و به‌صورت رایگان قابل‌دسترس است. اگر به‌دنبال کار با مدل زبانی بزرگ دیگری باشید، می‌توانید سرویس لئو پریمیوم را تهیه کنید. این سرویس اشتراکی ماهانه ۱۵ دلار قیمت دارد و شامل دستیار هوش مصنوعی شرکت Anthropic است.

بریو می‌گوید در آینده مدل‌های زبانی دیگری نیز به سرویس لئو پریمیوم اضافه خواهند شد. این شرکت همچنین قصد دارد کیفیت پاسخ‌های لئو پریمیوم را در گذر زمان بهبود دهد و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.