مرسدس با انتشار تیزر سدان آینده خود، دیدگاهی کلی از چشم‌انداز آینده محصولاتش ارائه داد + جدید

0 29

مرسدس با انتشار تیزر سدان آینده خود، دیدگاهی کلی از چشم‌انداز آینده محصولاتش ارائه داد + جدید

اگر نوردهی تصویر را با فتوشاپ کمی تغییر دهیم، جزئیات بیشتری از آن مشاهده‌شدنی خواهد بود. به‌عنوان مثال، با‌توجه‌به عکس بالا، جایگاه آینه‌بغل‌ خودرو مورد‌انتظار مرسدس بنز مثل سایر محصولات این شرکت است و تغییری در آن دیده نمی‌شود. نکته‌ی دیگر اینکه دستگیره‌های درِ خودرو در تصویر به‌چشم نمی‌خورد و به‌طور‌کلی این محصول از طراحی خودروهای کنونی برند خودروساز فاصله نخواهد گرفت.

مرسدس جزئیات دیگری از خوردو آینده‌ی خود ارائه نداده است؛ اما طبق اعلام Motor1، این محصول براساس پلتفرم MMA ساخته خواهد شد و انتظار می‌رود سال ۲۰۲۴ رسماً معرفی شود. بدین‌ترتیب، احتمال معرفی مدل مفهومی خودرو مذکور در اواخر سال جاری منطقی به‌نظر می‌رسد.

اگرچه مرسدس هم قصد دارد در آینده به‌طور کامل به ساخت خودروهای برقی روی بیاورد، پلتفرم MMA این شرکت می‌تواند موتورهای بنزینی را نیز در خود جا دهد. نکته‌ی جالب اینکه MMA برای پیشرانه‌های الکتریکی طراحی و بهینه‌سازی شده است.

انتظار می‌رود مرسدس بنز در رویداد IAA Mobility امسال جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه‌ی خودروهای الکتریکی مثل Vision EQXX و Vision One را رونمایی کند. این نمایشگاه از ۵ سپتامبر آغاز می‌شود و تا ۱۰ سپتامبر ادامه خواهد یافت.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.