مدیرعامل جدید فلایتیو معرفی شد + جدید

0 40

مدیرعامل جدید فلایتیو معرفی شد + جدید

در جلسه‌ی معارفه‌ی مدیرعامل جدید فلایتیو، برنامه‌های جدید این شرکت اعلام شد. به‌گفته‌ی کامیار ایرانی نسخه‌ی جدید سایت فلایتیو در تابستان امسال رونمایی می‌شود که در‌زمینه‌ی تجربه‌ی کاربری مشتری کیفیت بهتری ارائه خواهد داد.

ایرانی، مدیرعامل پیشین شرکت آمادئوس ایران، در جلسه‌ی معارفه‌ از سوابق کارش در این شرکت و نیز برنامه‌هایش برای فلایتیو سخن گفت.

ایرانی اعلام کرد که از حدود ده سال گذشته سرویس سفر آنلاین به‌واسطه‌ی ارائه‌ی محصول براساس نیاز مشتری شکل گرفته و توجه اصلی تا‌به‌حال بر نیازهای اساسی بوده است:

او افزود این شرکت قصد دارد با مطالعاتی در‌زمینه‌ی هوش مصنوعی از این فناوری در خدمات پس از فروش استفاده کند.

ایرانی به سفرهایی اشاره کرد که برای مشتریان پیچیدگی بیشتری دارد. وی گفت:

به‌گفته‌‌ی ایرانی، سؤالات مردم درباره‌ی سفر در دوران کرونا بیشتر درباره‌ی این بیماری و رفتار کشورهای مختلف درزمینه‌ی مدرک واکسن بود و این روزها مثلاً سؤالاتی درباره‌ی ویزا و پاسپورت می‌کنند که با فناوری جدید بهتر و راحت‌تر می‌توانند پاسخشان را دریافت کنند.

علی کشفی، مدیرعامل سابق فلایتیو، هم اعلام کرد که به‌زودی گزارش دوسالانه‌ی این شرکت منتشر خواهد شد. وی گفت در سال ۱۴۰۱ در‌زمینه‌ی پروازهای داخلی رشد کمتری مشاهده شده است که اتفاقات سال گذشته در آن مؤثر بود؛ اما با‌توجه‌به اینکه سال ۱۴۰۰ متأثر از کرونا بود، برای آن رشد حاصل شده است. با‌این‌حال، نمی‌توان این سال را مبنا قرار داد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.