جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
تا
سنسور تصویر :
رزولوشن :
مادون قرمز :
برند :

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

دوربین مدار بسته دام MV-412D

10 / 10
از 2 کاربر
کدکالا :
2105
سنسور تصویر :
SONY
رزولوشن :
1000TVL
مادون قرمز :
دارد
برند :
ام وی تک MVTECH
تعداد :
0
تعداد فروخته شده :
0
قیمت :
0 تومان
تخفیف محصول :
0 تومان
مشخصات کلی

دوربین مدار بسته MV-412D دارای پردازنده سونی محصولی از شرکت MVTECH میباشد . این دوربین مدار بسته دارای کیفیت تصویری معادل با 1000TVL است . تی وی لاین نشان دهنده قدرت تفکیک پذیری دوربین می باشد . هرچه TVL دوربین بیشتر باشد قدرت تفکیک پذیری و رزولوشن آن دوربین نیز بیشتر است و جزئیات بیشتری در تصویری که دوربین به ما می دهد قابل دیدن می باشد . از مواردی که تعیین کننده قیمت دوربین مدار بسته می باشد میتوان به رزولوشن و پردازنده آن سیستم اشاره کرد . البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید در کیفیت تصویر یک دوبین مدار بسته فقط تی وی لاین سیستم مورد بحث نیست بلکه مواردی مانند نور محیط ، نویز در تصویر ، رنگ و .... قابل توجه است . این دوربین مدار بسته دارای بدنه فلزی ضد آب و ضد ضربه می باشد به همین دلیل برای نصب برای محیط های خارجی مناسب می باشد .

دوربین های مدار بسته دید در شب جزو پرفروش ترین و پر مخاطب ترین نوع دوربین ها می باشد زیرا که این دوربین ها می توانند با نور افکن های مادون قرمز خود ، نور مورد نیاز برای فیلم برداری در تاریکی را تامین کنند . از این دوربین ها می توانید در مکان هایی که چراغ های امنیتی ندارد استفاده کنید . چراغ های مادون قرمز جزوی از ساختار این دوربین ها می باشد و از ابتدای ساخت بر روی سیستم است . دوربین مدار بسته MV-412D نیز یک دوربین مجهز به مادون قرمز 20 متری می باشد .

دوربین مدار بسته MV-412D دارای منوی OSD است که به وسیله این منو کاربر می تواند رنگ و کنتراست ، نور و چند گزینه دیگر را تغیر دهد . داشتن منوی OSD بر روی دوربین مدار بسته از جمله ویژگی هایی است که بر روی قیمت آن تاثیر دارد .

از مهمترین عواملی که تاثیر مستقیم بر روی کیفیت تصویر دوربین مدار بسته ای که در تاریکی نصب شده است ، دارد ، لوکس یا حداقل حساسیت نور آن دوربین مدار بسته می باشد . اگر میزان لوکس یک دوربین کمتر از 0/0001 باشد نشان دهنده این است که آن دوربین قابلیت فیلم برداری در تاریک ترین نقاط را به صورت رنگی و با کیفیت دارد . دوربین مدار بسته MV-412D دارای حداقل حساسیت نور 0/0LUX می باشد .

MV-412D دارای یک سال گارانتی شرکتی می باشد و قیمت فروش آن فقط 210/000 تومان می باشد . این قیمت با توجه به کیفیت این دوربین مدار بسته فوق العاده است .

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :