آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

سوالات متداول

10 / 10
از 1 کاربر

سوالات متداول :

در واقع این بخش برگرفته شده از سوالاتی است که اغلب کسانی که با نصب دوربین مدار بسته ، خرید دوربین مدار بسته و مواردی از این قبیل سر و کار دارند مواجه می شوند .

1- برای نصب دوربین مدار بسته چه نوع ولتاژی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

12-1 ولت مستقیم 220-2 ولت متناوب

2- منظور از پایه ی گردان چیست ؟

برای نصب دوربین مدار بسته  اغلب از پایه گردان استفاده می شود زیرا این پایه ازاستقامت بالایی برخوردار است و می تواند وزن دوربین را تحمل نماید .

3- اصطلاحات پن و پنتید در دوربین مدار بسته به چه معناست ؟

به دوربین مدار بسته گردان 4 حالته پنتید و به دوربین مدار بسته گردان 2 حالته پن گفته می شود .

4- کاور در دوربین مدار بسته چه کارایی دارد ؟

کاور در واقع نقش محافظت کننده از دوربین مدار بسته را انجام می دهد .

5- چند نوع پایه برای دوربین مدار بسته استفاده می شود ؟

1 ثابت 2 مفصلی 3 گردان  که در انواع داخلی و خارجی موجود است .

6- دوربین ها به چند دسته تقسیم می شوند ؟

فیبری ، صنعتی ، نیمه صنعتی ، پین هل ، دید در شب ، سپید دام

7- چند نوع کاور برای دوربین مدار بسته استفاده می شود ؟

الف ) کاور کوچک برای دوربین های کوچک و پین هل 

ب) کاور متوسط برای دوربین های فیبری ، پین هل و نیمه صنعتی 

ج) کاور بزرگ برای دوربین های صنعتی با لنز ثابت ، صنعتی با لنز زوم ، صنعتی با لنز ایریز

د) کاور سقفی برای دوربین های فیبری و پین هل که روی سقف نصب می شوند .

8-تقسیم کننده چه تاثیری در نصب دروبین مدار بسته دارد ؟

با استفاده از تقسیم کننده می توانیم تصاویر مربوط به چند دوربین را بر روی یک مانیتور نشان دهیم .

9-چگونه کابل های تصویری سوئیچر را نصب می نماییم ؟

به تعداد دوربین ها کابل تصویری به ورودی تصویر سوئیچر متصل می نماییم یک کابل تصویر هم خروجی سوئیچر را به ورودی مبنیتور وصل می کنیم.

10- سیستم کواد به چه صورت عمل می نماید ؟

در این سیستم 1 یا 4 تصویر اول مانند سیستم سوئیچر تصاویر دوربین مدار بسته 1 تا 4 به ترتیب بر روی صفحه ی مانیتور ظاهر می شود و بعد از تصویر چهارم زمان را نشان می دهد .

11- سیستم های تقسیم کننده تصویری چند نوع اند ؟

کواد ها - مالتی پلکسرها - سوئیچرها 

12- یک دوربین مدار بسته چند کابل خروجی دارد ؟

کابل کنترلی که سیم های مربوط به اسکنر مانند بالا-پایین و چپ - راست و تنظیم لنز می باشد . کابل تصویر که خروجی تصویر دوربین مدار بسته را به عهده دارد - کابل ولتاژ دوربین که ولتاژ از طریق آن تامین می گردد .

13- در سیستم سوئیچر زمان و تنظیم زمان نمایش به چه صورت نمایش داده می شود ؟

سرعت نمایش تصویر هر دوربین توسط یک ولوم کم و زیاد می شود  و این زمان برای کل دوربین های مدار بسته یکسان است یعنی درجه ی سرعت برای تمامی دوربین ها ثابت است و امکان تنظیم برای هریک از دوربین های مدار بسته در سیستم سوئیچر وجود ندارد. .

14- در سیستم سوئیچر می توان از صدای دوربین ها را استفاده نمود ؟

تقریبا تمامی سوئیچر ها به غیر از کابل نمایش کابل صدا نیز دارند اگر یک کابل ورودی از صدا نیز داشته باشید می توانید صدا و تصویر را بر روی صفحه نمایش و بلندگو داشته باشید .

15-  دی وی آر در نصب دوربین مدار بسته چه نقشی دارد ؟

یک دستگاه ذخیره سازی تصاویر دیجیتال است که سیستم های سوئیچر مالتی پلکسر و کواد را به صورت یکجا در خود دارد و می توان 2000 ساعت تصویر را به صورت فشرده ذخیره سازی نماید و از 1 یا 2 هارد با ظرفیت بسیار بالا جهت ذخیره سازی استفاده می نماید . 

16- انتقال تصویر در دوربین مدار بسته به چه معناست ؟

اگر بخواهیم تصاویر دوربین مدار بسته را در مکان دیگری نیز مشاهده نماییم و در واقع فضای کنترل تصویریمان را عوض نماییم می توانیم از انتقال تصویر بر روی مانیتور دیگر و یا تلفن همراه استفاده نماییم .که این کار از طریق یک خط تلفن و  یا کارت انتقال تصویر و ارسال پس ورد لازم انجام داد .

17- دوربین مدار بسته اسپید دام به چه معناست ؟

دوربین مدار بسته اسپید دام یکی از کامل ترین دوربین های مدار بسته رنگی با کی برد مخصوص به خود و لنز زوم است این دوربین مدار بسته به صورت گردان است   . این دوربین بر روی سقف نصب می شود  و تمامی برنامه ها از طریق کیبرد مخصوص و کوچک آن قابل اعمال است .

18- وضوح تصویر لنز ها و میدان دید به چه صورت تعریف شده است ؟

با ارتقاء اندازه ی لنز ها بر حسب میلی متر میدان دید کمتر می شود  و تصاویر با جزئیات بیشتری خواهید داشت .

19- برای نصب دوربین مدار بسته از چه ولتازی باید استفاده نمود ؟

دوربین مدار بسته با ولتاز 220 را مستقیما به برق شهر متصل می نماییم و دوربین مدار بسته با ولتاژ 12 ولت را با یک منبع تغذیه که آمپراژ آن مناسب با دوربین باشد و تا 500 میلی آمپر است متصل می نماییم .

20- چگونه یک لنز مناسب برای دوربین مدار بسته انتخاب نماییم ؟

برای انتخاب یک لنز مناسب باید لنزی را انتخاب نماییم که با نوع دوربین مدار بسته مطابقت داشته باشد برای مثال برای دوربین های صنعتی از یک لنز ثابت و برای دوربین ای پین هل و فیبری از یک لنز اتوماتیک کوچک که روی خود دروبین نصب شده است مناسب است .

21- لنز های اتو ایریز و سایز های استاندارد آن چگونه است؟

لنز های اتو ایریز برای تنظیم شدت نور دوربین مدار بسته است و در مکان هایی که دارای شدت نور محیطی بالا هستند کاربرد دارد .

22-برای نصب دوربین مدار بسته بهترین کابل مورد استفاده چیست ؟

برای نصب دوربین مدار بسته بهترین کابل پیشنهاد شده کابل کواکسیال می باشد .

23-اگر برای پارکینگ منزل بخواهیم دوربین مدار بسته نصب نماییم از چه نوع دوربین مدار بسته ای باید استفاده نماییم ؟

برای پارکینگ و فضاهای باز از دوربین مدار بسته بالت استفاده نمایید .

24- میخواهم برای اتاق محل کارم دوربین مدار بسته نصب کنم از دوربین مخفی می توان استفاده کرد ؟

بله می توان از دوربین مدار بسته مخفی استفاده نمایید اما در صورتی که نصب دوربین مدار بسته در محل کار و اتاق شخصیتان امکان پذیر باشد . 

25- دوربین مدار بسته با قیمت ارزان که در بازار موجود است از چه نوع کیفیتی برخوردار است?

دوربین مدار بسته بر اساس نیاز شما تعیین می گردد که از چه نوع رزولوشنی برخوردار باشد معمولا دوربین های موجود در بازار که از قیمت کمی برخوردارند از نوع چینی هستند که برای مصارف عادی و معمولی استفاده می شود . 

شاهین : سوالات متداول
0 0
آیادوربین مخفی را میتوان در پشت دیوار یا داخلش نصب کرد؟منظورم دیوارهای سفیدکاری شده و رنگ شده داخل خانه است.مثل دیوار داخل اتاق مطالعه.تصویررا واضح نشان میدهد اگر داخل دیوار کارگذاشته شود؟یعنی خانه ای درحال ساخت است درون دیوارها دوربین مخفی کارگذاشته شود؟آیا شدنیست ؟تصویر کامل واضحی میدهد؟با تشکر از زحمات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام دوست عزیز برای اطلاع از نحوه نصب دوربین مدار بسته با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت پاسخ گوی سوالات شما باشند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :