مایکروسافت با هوش مصنوعی کوپایلت روح تازه‌ای در ویندوز ۱۰ می‌دمد + جدید

0 26

مایکروسافت با هوش مصنوعی کوپایلت روح تازه‌ای در ویندوز ۱۰ می‌دمد + جدید

مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد دستیار هوش مصنوعی کوپایلت را به ویندوز ۱۰ بیاورد. در حرکتی غیرمنتظره، ردموندی‌ها به‌زودی کوپایلوت را برای کاربران اینسایدر ویندوز ۱۰ نسخه‌ی 22H2 منتشر خواهند کرد. این اقدام در حالی رخ می‌دهد که مایکروسافت چند ماه قبل، پایان به‌بروزرسانی‌های ویندوز ۱۰ را برای برخی نسخه‌ها اعلام کرده بود.

آرون وودمن، معاون بازاریابی ویندوز، می‌گوید: «این فرصتی کلیدی برای ما است تا ارزش Copilot را برای بیشتر مشتریان به ارمغان بیاوریم». مایکروسافت به دنبال آن است تا ابزارهای هوش مصنوعی خود مانند کوپایلوت را به میلیون‌ها کامپیوتر رومیزی و لپ تاپ که هنوز از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، ارائه کند.

کوپایلت در ویندوز ۱۰ کاملا مشابه با نحوه‌ی عملکردش در ویندوز ۱۱ کار خواهد کرد. این دستیار با دکمه‌ای در سمت راست نوار وظیفه ارائه می‌شود که به کاربر امکان می‌دهد به‌سرعت به چت‌بات دسترسی پیدا کند.

وودمن می‌گوید: «تفاوت‌هایی بین کوپایلت در ویندوز ۱۰ با ویندوز ۱۱ وجود دارد، به‌طور طبیعی کارهایی که می‌توانید در ویندوز ۱۱ انجام دهید، اما در ویندوز ۱۰ نمی‌بینید، در دستیار هوشمند هم وجود نخواهند داشت.»Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.