مای‌لیدی از زنان فعال در اکوسیستم استارتاپی حمایت کرد + جزئیات کامل

0 22

مای‌لیدی از زنان فعال در اکوسیستم استارتاپی حمایت کرد + جزئیات کامل

واحد مسئولیت‌های اجتماعی و روابط عمومی برند مای‌لیدی اعلام کرد که در سه ماهه پاییز ۱۴۰۲، مای‌لیدی و فضای کار اشتراکی فینووا برای حمایت از ۲۰ تیم و فرد متشکل از زنان توانمند و کارآفرین استارتاپی همکاری کردند. زنانی که به عنوان مهره کلیدی در قالب بنیانگذار، هم بنیانگذار یا مدیر ارشد در یک کسب‌وکار فعالیت داشتند و یا فعالانی که به عنوان فریلنسر با کسب‌و‌کار مشخص و ثابت نیاز به فضای کار داشتند از این حمایت برخوردار شدند.

توانمندسازی زنان یکی از مأموریت‌‌های برند مای‌لیدی است که آن را در کنار ارتقای سلامت جامعه و تولید محصولات متنوع بر اساس شناخت نیاز مصرف کننده دنبال می‌کند. در طرح همکاری مای‌لیدی و فینووا برای حمایت از زنان فعال اکوسیستم استارتاپی ۲۰ صندلی به صورت رایگان و به مدت سه ماه پاییز در اختیار آن‌ها قرار گرفت. پس از اعلام این طرح در انتهای تابستان سال جاری، متقاضیان بهره‌مندی از حمایت، با تکمیل یک فرم، تقاضای خود را ارسال کردند. تیمی متشکل از مای‌لیدی و فینووا پس از بررسی مشخصات ثبت شده، افراد و تیم‌های منتخب را اعلام کردند.

شرط انتخاب متقاضیان در این طرح، فعالیت حداقل یک زن در گروه کسب‌وکار و یا فعالیت یک خانم به عنوان فریلنسر و همچنین انگیزه‌ متقاضیان برای بهره‌مندی از این فرصت و توانمندی آنها برای تبدیل ایده اولیه به کسب‌وکار بود. زنان و گروه‌هایی که در پائیز ۱۴۰۲ توانستند از این حمایت برخوردار شوند در حوزه‌های تولید محتوا، طراحی تجربه کاربری (UX)، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO)، رمزارز، برنامه‌نویسی، دیجیتال مارکتینگ و … فعالیت می‌کردند.

مای‌لیدی اعلام کرده است که هدف از طراحی و اجرای این طرح، تأکید بر به رسمیت شناختن و اهمیت حضور زنان در بخش‌های مختلف جامعه و همچنین فراهم کردن شرایط مناسب برای اشتغال و حضور اجتماعی آنهاست.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.