ماهنامه دامیننس؛ منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان دنیای کریپتوکارنسی + جدید

0 107

ماهنامه دامیننس؛ منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان دنیای کریپتوکارنسی + جدید

ماهنامه دامیننس، مجله تخصصی دنیای کریپتوکارنسی، با هدف ارائه اطلاعاتی جامع درباره آخرین دستاوردها، معرفی محبوب‌ترین پروژه‌ها و آموزش‌های تخصصی و به‌روز این حوزه، منتشر شد.

کریپتوکارنسی، یکی از پدیده‌های نوظهور، جذاب و جالب در عصر فناوری است که با توجه به پیشرفت‌ها و تغییرات اقتصادی و اجتماعی، روزبه‌روز هم بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. در چند سال اخیر صعود چشمگیر قیمت‌ها در نتیجه پاندمی کرونا، نوسانات شدید قیمتی شناخته‌شده‌ترین ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین و اتریوم و بحران‌هایی مانند فروپاشی لونا و صرافی FTX، همگی اتفاقاتی هستند که در پررنگ‌تر کردن رمزارزها و فناوری‌های پیرامون آن‌ها، در زندگی روزمره ما نقش داشتند.

حال که این بازار به ثباتی نسبی رسیده و قیمت ارزهای دیجیتال هم تا حدودی پایدار شده‌اند، فرصت آن فراهم شده تا اتفاقات پیرامون این دارایی‌های دیجیتال را با دید بازتری مرور کرده، مزایا و چالش‌ها یا نقاط ضعف و قوت بازار و عوامل موثر یا مخرب در سودآوری از آن را بشناسیم و خود را برای چرخه صعودی بعدی بازار کریپتوکارنسی آماده کنیم.

با‌این‌حال، بسیاری از ما، فرصت لازم برای بررسی و چک کردن مداوم رویدادهای بازار و اخبار ارزهای دیجیتال را نداریم، آن هم در شرایطی که روز‌به‌روز و با سرعت بالا، بر تعداد پروژه‌های مختلف در صرافی‌ها و پلتفرم‌ها اضافه می‌شود و تحلیل و ارزیابی هرکدام، به اطلاعاتی حداقلی در این زمینه نیاز دارد. در همین راستا و به منظور بالا بردن سطح دانش فعالین بازار رمزارزها، بیت پین، ماهنامه‌ای تخصصی به نام دامیننس را در آکادمی خود منتشر کرده که با هدف آگاهی‌بخشی و آموزش در زمینه کریپتوکارنسی، محتوایی جذاب و کاربردی را برای علاقه‌مندان به دنیای کرپتوکارنسی فراهم می‌کند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.