مانیتور ۵۷ اینچ گیمینگ ایسر رونمایی شد؛ بازتعریف استانداردها + جدید

0 15

مانیتور ۵۷ اینچ گیمینگ ایسر رونمایی شد؛ بازتعریف استانداردها + جدید

ایسر در جریان رویداد CES 2024 لاس‌وگاس محصولات زیادی رونمایی کرده که یکی از آن‌ها مانیتور فوق عریض ۵۷ اینچ خمیده‌ است.

مانیتور ایسر برای بهبود میدان‌ دید کاربر طراحی شده به‌طوری‌که احساس غوطه‌وری در محتوا و بازی را انتقال می‌دهد. این دستگاه Predator Z57 نام دارد و از وضوح UHD دوگانه‌ی ۷۶۸۰ در ۲۱۶۰ پیکسل، نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و نسبت‌تصویر گسترده‌ی ۳۲:۹ بهره می‌برد.

جدیدترین مانیتور ایسر از نور زمینه‌ی MiniLED استفاده می‌کند و روشنایی آن به ۱۰۰۰ نیت می‌رسد و ازطرفی در دقت رنگ و کنتراست عملکرد بسیار خوبی دارد.

براساس اعلام ایسر، مانیتور Predator Z57 از فناوری تصویر‌ در تصویر پشتیبانی می‌کند و بدین‌ترتیب می‌توان آن را به دو بخش تقسیم کرد که هرطرف محتوا را از منبع ورودی مجزا نشان می‌دهد. از آن‌جا که این دستگاه دو پورت HDMI 2.1 دارد بنابراین با کنسول‌ پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس سازگاری دارد و می‌توان دو بازی را به‌طور همزمان روی آن اجرا کرد. همچنین می‌توان از قابلیت تصویر در تصویر برای نمایش خروجی مجزا بهره گرفت.

مانیتور Predator Z57 از سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری در آمریکای شمالی و اروپا به‌فروش خواهد رسید. قیمت مانیتور ایسر در این دو بازار به‌ترتیب ۲٬۵۰۰ دلار و ۲٬۳۹۹ یورو تعیین شده است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.