لنوو قصد دارد با معرفی کنسول دستی ویندوزی، به نبرد استیم‌ دک و ROG Ally برود + جزئیات کامل

0 36

لنوو قصد دارد با معرفی کنسول دستی ویندوزی، به نبرد استیم‌ دک و ROG Ally برود + جزئیات کامل

انتظار می‌رفت لنوو Legoin Play را در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۲۱ به‌نمایش درآورد؛ اما این اتفاق رخ نداد. شاید این شرکت نگران بود که کنسول اندرویدی جدیدش با استیم دِک مقایسه شود؛ به‌همین‌دلیل، از عرضه‌ی آن صرف‌نظر کرد.

اکنون به‌نظر می‌رسد لنوو به‌جای Legion Play تصمیم گرفته است تا کنسول دستی قدرتمندتری تولید کند که به‌طور پیش‌فرض سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ را اجرا خواهد کرد و بدین‌ترتیب، می‌تواند به رقیبی جدی استیم‌ دِک Valve و ROG Ally ایسوس تبدیل شود. ازجمله مشخصات احتمالی Legion Go می‌توان به نمایشگر ۸ اینچی اشاره کرد که یک اینچ از صفحه‌نمایش ROG Ally و استیم‌ دِک بزرگ‌تر است.

نینتندو با عرضه‌ی کنسول دستی سوئیچ در سال ۲۰۱۷، دسته‌ی جدیدی از کنسول‌ها را به بازار معرفی کرد و از آن زمان محبوبیت بسیاری بین گیمرها به‌دست ‌آورده است. استیم دِک با هدف قرار‌دادن طرفداران بازی‌های کامپیوتر شخصی موفق شد فروش رضایت‌بخشی را تجربه کند و پیش‌بینی می‌شود فروش این کنسول در سال جاری از مرز ۳ میلیون دستگاه عبور کند.

در پایان، باید به این موضوع اشاره کنیم که با معرفی کنسول‌های دیگری مثل Ayaneo 2 و ROG Ally، لنوو باید ویژگی خاصی به Legion Go اضافه کند تا به محصولی پرطرفدار و متمایز در دنیای کنسول‌های دستی تبدیل شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.