قیمت پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو فاش شد + جدید

0 123

قیمت پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو فاش شد + جدید

پیکسل 7a نیز در سال جاری با قیمت بیشتر از پیکسل 6a روانه‌ی بازار شد که دلیل آن، ارتقای حسگر دوربین‌ و نمایشگر با نرخ نوسازی بیشتر و پشتیبانی از شارژ بی‌سیم بود. افزایش هزینه‌ی تأمین قطعات نیز دلیل دیگری است که باعث شد گوگل قیمت تمام‌شده‌ی گوشی‌ اقتصادی خود را به‌اجبار افزایش دهد.

درحال‌حاضر، توضیحی منطقی برای افزایش قیمت پیکسل ۸ وجود ندارد؛ زیرا این محصول و پیکسل ۸ پرو هر دو از پردازنده تنسور G3 بهره می‌برند که انتظار می‌رود هسته‌های جدیدتر و پردازنده گرافیکی بهتری از تنسور G2 داشته باشد. همچنین، این دو گوشی به باتری بزرگ‌تر از همتایان پیکسل ۷ خود مجهز خواهند شد و سرعت شارژ آن‌ها نیز افزایش خواهد یافت. ناگفته نماند که احتمال دارد دو دستگاه مذکور به دوربین‌ اصلی بزرگ‌تر مجهز شوند.

برخی تغییرات مهم فقط در پیکسل ۸ پرو اعمال خواهد شد. به‌عنوان مثال این دستگاه از دوربین اولتراواید ۴۸ مگاپیکسلی با وضوح بیشتر و حسگر ToF جدید و حسگر دماسنج بهره خواهد برد. این یعنی افزایش قیمت گوشی مذکور درمقایسه‌با مدل استاندارد، منطقی‌تر به‌نظر می‌رسد.

به‌هر‌حال، از‌‌آن‌جا‌که مدل پایه‌ی پیکسل ۸ بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از گوشی‌های رقیب بود، شاید گوگل تصور کرده است که افزایش قیمت این دستگاه ایده‌ی بهتری باشد. طبق اعلام این شرکت، گوشی‌های سری پیکسل ۸ در ۴ اکتبر ۲۰۲۳ (۱۲ مهر ۱۴۰۲) رسماً رونمایی خواهند شد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.